Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» у Харкові зазнав поразки

zolotoy_vekБК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі чемпіонату України серед команд вищої ліги з баскетболу на виїзді зустрічався з БК «Харківські Соколи» (Харків).

Перша половина зустрічі пройшла за рівної гри. Якщо у першій чверті господарі здобули три очки переваги, то у другій гості відіграли відставання – на перерву команди пішли за рахунку 45:45.

Третя чверть матчу була більш результативною, ніж попередні. Але все ж знову спостерігалася рівна і непоступлива гра. Харківські баскетболісти на четверту чверть виходили з двохочковою перевагою.

Сил на останню чверть у баскетболістів кропивницької команди не вистачило. Господарі змогли збільшити свою перевагу до восьми очок. Матч завершився з рахунком 94:86 на користь БК «Харківські Соколи». Найрезультативнішими гравцями матчу стали Ярослав Удоденко (БК «Харківські Соколи») та Олександр Дробязко (БК «Золотой Век»), які набрали по 24 очка.

Завтра, 2 грудня, між цими командами відбудеться другий матч. Початок о 12:00.

БК «Харківські Соколи» (Харків) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 94:86 (24:21, 21:24, 28:26, 21:15)
БК «Золотой Век»: Сосой (17 очок+ 4 підбирання + 3 результативні передачі), Шаламов (14+6+0), Масальський О. (3+1+4), Баранов (5+3+0), Петров (8+3+3), Крамар (6+2+0), Дробязко (24+11+1), Сосой (11+1+3), Мизь (9+1+1).