Головна » Інше » Визначився переможець другого сезону проекту «Спортивне місто – здорова нація»

2018-11-17-ss-0Сьогодні, 17 листопада, у Кропивницькому на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся фінал другого сезону проекту “Спортивне місто – здорова нація”.

Відзначимо, що другий сезон проекту “Спортивне місто – здорова нація” стартував у Кропивницькому, 6 жовтня. Автора ідеї – народний депутат України Олександр Горбунов.

За головний приз змагалися команди НВО №17, НВО “Мрія”, НВК №26 та ЗОШ №2.

4. ЗОШ №2 – 21 очко

То ж найкращою стала команда НВО №17, друге та третє місця відповідно посіли НВК №26 та НВО “Мрія”. Четвертою командою стала ЗОШ №2. На церемонії закриття змагань з рук екс-Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка і народного депутата України Олександра Горбунова переможці та призери отримали цінні призи та грошові сертифікати.

Призовий фонд проекту складав 450 тисяч гривень – 200 тис. грн отримала команда-переможець, 100 тисяч учасники, які зайняли друге місце та 50 тисяч бронзовий призер. Команда, яка посіла 4 місце отримала 20 тисяч гривень. Також по 10 тисяч гривень отримали усі команди, які вийшли у півфінал.