Головна » Прем'єр-Ліга » Олександрійці серед лідерів 15 туру за показниками InStat

fc_olexandУкраїнська Прем’єр-Ліга опублікувала інформацію системи InStat за підсумками 15 туру Чемпіонату України, в якому «Олександрія» розгромила «Арсенал-Київ». За рядом показників InStat олександрійські футболісти знаходяться серед лідерів туру.

У номінації Найкорисніша команда туру команда ФК «Олександрія» замикає трійку лідерів. Індекс ефективності олександрійців склав 246 балів. На першому місці знаходяться гірники (286 балів), на другому – наші наступні суперники з київського «Динамо» (280 балів).

За показником Гольові моменти/реалізовані «Олександрія» посідає друге місце (8/3). На першому знаходиться «Шахтар» з результатом 10/3, на третьому – «Зоря» (8/2). Цікаво, що попри впевнену перемогу з рахунком 4:0, «Динамо» не потрапило до чільної трійки (лише п’яте місце).

«Олександрія» також знаходиться на першому місці за показником Заволодівання м’ячем/на чужій половині, на другому місці за показником Удари/в створ, на третьому місці за показником Володіння м’ячем – кількість просувань, на третьому місці за показником Пресинг на чужій половині/вдалий.

Василь Грицук знаходиться на другому місці за індексом створення гольових моментів, Дмитро Шастал – на третьому за індексом Удари/в створ, Юрій Паньків на першому місці за індексом Заволодівання м’ячем/на своїй половині.

Офіційний сайт ФК “Олександрія”


error: Копіювання заборонено!