Головна » Баскетбол » БК «Золотой Век» програв шостий матч з шести

zolotoy_vekСьогодні БК «Золотой Век» (Кропивницький) у черговому турі української баскетбольної вищої ліги на виїзді зустрічався з БК «Маріуполь».

Вчора БК «Золотой Век» з рахунком 84:97 поступився маріупольцям. Сьогодні гра була більш напружена. Справа дійшла до овертайму. Перша чверть матчу пройшла за ініціативи гостей. У наступних трьох чвертях господарям вдалося по кілька очок відіграти вісім очок відставання. Основний час зустрічі завершився з рахунком 88:88. В овертаймі сильнішою була маріупольська команда – 12:8.

У підсумку БК «Золотой Век» зазнав шостої поразки в шести матчах. Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Дробязко – 31 набране очко.

У наступному турі, 10-11 листопада, БК «Золотой Век» на виїзді зустрінетсья з командою «Кремінь-КДЮСШ-2» (Кременчук).

БК «Маріуполь» (Маріуполь) – БК «Золотой Век» (Кропивницький) – 100:96 (18 – 26, 24 – 22, 26 – 23, 20 – 17, 12 – 8)
БК «Золотой Век»: Масальський С. (10 очок+ 2 підбирання + 3 результативні передачі), Поярков (8+4+2), Сосой (9+0+7), Масальський О. (16+2+3), Баранов (4+5+0), Петров (8+4+2), Крамар (18+4+1), Дробязко (31+14+1).