Головна » Баскетбол » Друга поразка БК «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у Запоріжжі

basketСьогодні кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» у другому матчі другого туру української баскетбольної першої ліги на виїзді зустрічалася із запорізьким «Металургом».

Ці команди грають у групі 2 першої ліги, у якій виступають окрім цих колективів з Кропивницького і Дніпра також БК «Маріуполь-2», «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон), «Інваспорт-2-ДОС-ДЮСШ» (Дніпро) та БК «Одеса-2».

У першому матчі молода кропивницька команда «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» вчора зазнала нищівної поразки від «Металурга» – 57:98. Сьогодні баскетболісти з Кропивницького більш гідно зіграли проти досвідченої команди «Металург». Хоча знову перша чверть нічого хорошого не принесла – мінус 10 очок. Такий же ритм гри був у другій чверті. Після перерви господарі грали на класі і в останній чверті дозволили гостям відіграти 15 очок.

Підсумковий рахунок зустрічі 90:78 на користь господарів. Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст запорізького «Металурга», який набрав 23 очки. Лідер команди «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» Богдан Ткаченко набрав 22 очка.

«Металург» (Запоріжжя) – «Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ» (Кропивницький) – 90:78 (29 – 19, 30 – 16, 20 – 17, 11 – 26)
«Золотой Век-2 ФФВ ЦДПУ»: Ткаченко (22 очка+6 підбирань+7 результативних передач), Саламаха (6+3+2), Хапун (12+4+3), Бурлака (16+7+1), Вербовий (0+1+0), Музь (1+0+0), Поярков (7+4+0), Рибченко (14+4+2), Ходоровський (0+1+0).