Головна » Друга ліга » Екс-гравець «Зірки» допоміг «Поліссю» здобути перемогу

PolissyaСьогодні у Калуші відбувся матч групи «А» української другої ліги з футболу сезону 2018/2019 років «Калуш» – «Полісся» (Житомир).

У зв’язку з тим, що 31 жовтня футбольний клуб «Калуш» вдома зіграє у розіграші Кубка України – прийме лідера першої ліги СК «Дніпро-1», то звітна гра проводилася не на вихідних, а у п’ятницю.

Перша половина зустрічі пройшла без забитих м’ячів. А от у другому таймі гостям вдалося відкрити рахунок. На 72-ій хвилині зустрічі відзначився екс-гравець кропивницької «Зірки» Вадим Шаврін – результативно зіграв на випередження після передачі Поручинського. Цей м’яч став єдиним і приніс перемогу житомирській команді.

Відзначимо, що у складі «Полісся» на «нуль» зіграв екс-голкіпер петрівського «Інгульця» Олександр Литвиненко. Також у складі гостей грали екс-гравці «Зірки» Віталій Сокуренко і Ігор Чередниченко, екс-гравець «Інгульця» Ілля Ходуля.

«Калуш» – «Полісся» (Житомир) – 0:1 (0:0) (Шаврін, 72)
«Калуш» (старт): Герич, Ніколишин, Олевич, Кохман, Книш, Кучеров, Заваляк, Танчин, Скакун, Матушевський, Голубка
«Полісся» (старт): Литвиненко, Іванов, Захаревич, Галенков, Недоля, Поручинський, Шаврін, Ходуля, Скепський, Сокуренко, Чередніченко

Портал «Спортивна Кіровоградщина»


error: Копіювання заборонено!