Головна » Аматори » Чемпіон Кіровоградщини отримав золоті нагороди (+фото)

2018-10-20-a-020 жовтня в Будинку футболу ФК «Олександрія» відбулися урочистості з нагородження чемпіонів з футболу Кіровоградської області серед аматорів – головківського “УАК” (“УкрАгроКом”). У залі зібралися гості: голова обласної федерації футболу В.Безсмертний, його заступник А.Скрипка, голова Приютівської ОТГ А.Коломійцев, голова федерації футболу Олександрійського району Ю.Котов, голова федерації суддів футболу м.Олександрії В.Кошеленко.

У вітальному слові голова ОТГ А.О.Коломійцев відмітив: Це перша велика перемога на спортивних теренах нової ОТГ. Перемога на рівні області – це ще один крок до того, щоб зацікавити більше нашу молодь до зайняття спортом, зокрема, футболом. Ви несете культуру спорту в наше сьогодення, що відображається на рівні проведенні турніру з міні-футболу, що проводиться щорічно серед шкіл міста та району. Тому хочу побажати нових яскравих перемог, міцного футбольного довголіття.

2018-10-20-a-2

Голова Кіровоградської обласної федерації футболу відмітив чемпіонський шлях «УкрАгроКому» на аматорському рівні області. Команда в 20 поєдинках набрала 53 очка, 77 забитих та 17 пропущених м`ячів, що дали можливість стати чемпіонами Кіровоградщини. Капітан головківців А.Оганесов став кращим бомбардиром турніру. Побажав команді прийняти участь у Всеукраїнскому чемпіонаті України.

Від імені переможців свої побажання виказав, головний організатор-функціонер команди І.Кузьменко, який подякував усіх, хто був причетний до цих цієї перемоги за вклад, як фінансовий, так і моральний настрій, що дозволило в результаті змагань стати чемпіонами.

2018-10-20-a-1

-Ми всі разом дуже бажали стати чемпіонами, для цього робили все можливе на полі, щоб стати ними. За рахунок досвіду гравців та командної гри здобули перемогу – Кубок чемпіона Кіровоградщини в «УкрАгроКома», – наголосив натхненник команди.

Від імені команди її капітан А.Оганесов щиросердно подякував керівництво клубу, спонсорів, тренерів, гравців по команді за старанність, майстерність та амбітність у здобутті перемоги. Також він виголосив думку, що подаровані команді м`ячі вони передадуть у Войнівський будинок для дітей-сиріт. Це буде першим кроком команди в напрямку допомоги тим, хто її найбільше потребує.

2018-10-20-a-3

Про це на своїй  сторінці у Facebook повідомляє Іван Мельник.


error: Копіювання заборонено!