Головна » Блоги » ХК “Донбас” програв вирішальний матч Континентального кубку

hk-donbassЧемпіон української УХЛ Донбас поступився латвійському Курдабсу і не зміг пробитися в третій раунд Континентального кубку.

Перший період пройшов без результативних дій, а в другій 20-хвилинці Донбас за короткий проміжок пропустив дві шайби – солідну перевагу Курбадсу забезпечили точні кидки Мартіньша Ципуліса і Лауріса Ранчевса.

У вирішальному періоді Донбас пішов на штурм воріт латишів, але підопічні Юліуса Шуплера задовольнилися лише шайбою престижу. На 49-ій хвилині у більшості ворота Курбадса пробив Дмитро Ігнатенко.

Останній шанс у Донбасу виник за декілька секунд до фінальної сирени. Українці заробили двохвилинну більшість і вийшли на лід з шістьма польовими. Донбасу вдалося розіграти комбінацію з кидком від синьої лінії, але захист Курбадса в цьому моменті спрацював бездоганно.

Донбас – Курбадс 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 0:1 – Ципуліс (Упитіс, Аугусткалнс – більшість) – 25:43, 0:2 – Ранцевс (Хомяковс) – 30: 04, 1:2 – Ігнатенко (Гончаров – більшість) – 49:49

Турнірна таблиця: Курбадс (Латвія) – 9, Донбас (Україна) – 6, Вікінгур (Ісландія) – 3, Урдін (Іспанія) – 0.