Головна » Футзал » 28 жовтня стартує чемпіонат Кіровоградської області з футзалу

futzall28 жовтня стартує Екстраліга чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.

Цього сезону в Екстралізі грати 12 команд: 11 з Кропивницького («Нова Поліція», «Енерго», «Металург», ФК «Новоукраїнка», «Ельбрук», «Україна-Дудляр», ФК«Арсенал», «Огнеупор», «Земельник», «Рятівник», «Єлисаветградські Орли», «Фаворит») та ФК “Новоукраїнка”.

Матчі змагань пройдуть у Кропивницькому в спортивному залі “Енергоспорт”.

Календар матчів

Дата Зал Початок Господарі Рахунок Гості
1 тур
28.10 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Земельник»
28.10 Енергоспорт 17:00 «Енерго» «Єлисаветградські»
28.10 Енергоспорт 18:00 «Металург» «Рятівник»
28.10 Енергоспорт 19:00 «Нова Поліція» «Фаворит»
28.10 Енергоспорт 20:00 «Ельбрук» «Огнеупор»
28.10 Енергоспорт 21:00 «Україна-Дудляр» ФК «Арсенал»
2 тур
04.11 Енергоспорт 16:00 «Рятівник» ФК «Новоукраїнка»
04.11 Енергоспорт 17:00 «Нова Поліція» «Енерго»
04.11 Енергоспорт 18:00 «Єлисаветградські» «Металург»
04.11 Енергоспорт 19:00 «Фаворит» ФК «Арсенал»
04.11 Енергоспорт 20:00 «Земельник» «Ельбрук»
04.11 Енергоспорт 21:00 «Огнеупор» «Україна-Дудляр»
3 тур
11.11 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Єлисаветградські»
11.11 Енергоспорт 17:00 «Металург» «Нова Поліція»
11.11 Енергоспорт 18:00 «Енерго» «Фаворит»
11.11 Енергоспорт 19:00 «Ельбрук» «Рятівник»
11.11 Енергоспорт 20:00 «Україна-Дудляр» «Земельник»
11.11 Енергоспорт 21:00 ФК «Арсенал» «Огнеупор»
4 тур
18.11 Енергоспорт 16:00 «Нова Поліція» ФК «Новоукраїнка»
18.11 Енергоспорт 17:00 «Енерго» «Металург»
18.11 Енергоспорт 18:00 «Фаворит» «Огнеупор»
18.11 Енергоспорт 19:00 «Єлисаветградські» «Ельбрук»
18.11 Енергоспорт 20:00 «Рятівник» «Україна-Дудляр»
18.11 Енергоспорт 21:00 «Земельник» ФК «Арсенал»
5 тур
25.11 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Енерго»
25.11 Енергоспорт 17:00 «Металург» «Фаворит»
25.11 Енергоспорт 18:00 «Ельбрук» «Нова Поліція»
25.11 Енергоспорт 19:00 «Україна-Дудляр» «Єлисаветградські»
25.11 Енергоспорт 20:00 ФК «Арсенал» «Рятівник»
25.11 Енергоспорт 21:00 «Огнеупор» «Земельник»
6 тур
02.12 Енергоспорт 16:00 «Металург» ФК «Новоукраїнка»
02.12 Енергоспорт 17:00 «Фаворит» «Земельник»
02.12 Енергоспорт 18:00 «Енерго» «Ельбрук»
02.12 Енергоспорт 19:00 «Нова Поліція» «Україна-Дудляр»
02.12 Енергоспорт 20:00 «Єлисаветградські» ФК «Арсенал»
02.12 Енергоспорт 21:00 «Рятівник» «Огнеупор»
7 тур
09.12 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Фаворит»
09.12 Енергоспорт 17:00 «Ельбрук» «Металург»
09.12 Енергоспорт 18:00 «Україна-Дудляр» «Енерго»
09.12 Енергоспорт 19:00 ФК «Арсенал» «Нова Поліція»
09.12 Енергоспорт 20:00 «Огнеупор» «Єлисаветградські»
09.12 Енергоспорт 21:00 «Земельник» «Рятівник»
8 тур
16.12 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Ельбрук»
16.12 Енергоспорт 17:00 «Фаворит» «Рятівник»
16.12 Енергоспорт 18:00 «Металург» «Україна-Дудляр»
16.12 Енергоспорт 19:00 «Енерго» ФК «Арсенал»
16.12 Енергоспорт 20:00 «Нова Поліція» «Огнеупор»
16.12 Енергоспорт 21:00 «Єлисаветградські» «Земельник»
9 тур
23.12 Енергоспорт 16:00 «Україна-Дудляр» ФК «Новоукраїнка»
23.12 Енергоспорт 17:00 «Ельбрук» «Фаворит»
23.12 Енергоспорт 18:00 ФК «Арсенал» «Металург»
23.12 Енергоспорт 19:00 «Огнеупор» «Енерго»
23.12 Енергоспорт 20:00 «Земельник» «Нова Поліція»
23.12 Енергоспорт 21:00 «Рятівник» «Єлисаветградські»
10 тур
30.12 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» ФК «Арсенал»
30.12 Енергоспорт 17:00 «Ельбрук» «Україна-Дудляр»
30.12 Енергоспорт 18:00 «Фаворит» «Єлисаветградські»
30.12 Енергоспорт 19:00 «Металург» «Огнеупор»
30.12 Енергоспорт 20:00 «Енерго» «Земельник»
30.12 Енергоспорт 21:00 «Нова Поліція» «Рятівник»
11 тур
07.12 Енергоспорт 16:00 «Єлисаветградські» «Нова Поліція»
07.12 Енергоспорт 17:00 «Рятівник» «Енерго»
07.12 Енергоспорт 18:00 «Україна-Дудляр» «Фаворит»
07.12 Енергоспорт 19:00 «Земельник» «Металург»
07.12 Енергоспорт 20:00 «Огнеупор» ФК «Новоукраїнка»
07.12 Енергоспорт 21:00 ФК «Арсенал» «Ельбрук»
12 тур
13.01 Енергоспорт 16:00 «Земельник» ФК «Новоукраїнка»
13.01 Енергоспорт 17:00 «Єлисаветградські» «Енерго»
13.01 Енергоспорт 18:00 «Рятівник» «Металург»
13.01 Енергоспорт 19:00 ФК «Арсенал» «Україна-Дудляр»
13.01 Енергоспорт 20:00 «Огнеупор» «Ельбрук»
13.01 Енергоспорт 21:00 «Фаворит» «Нова Поліція»
13 тур
20.01 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Рятівник»
20.01 Енергоспорт 17:00 «Енерго» «Нова Поліція»
20.01 Енергоспорт 18:00 «Металург» «Єлисаветградські»
20.01 Енергоспорт 19:00 ФК «Арсенал» «Фаворит»
20.01 Енергоспорт 20:00 «Ельбрук» «Земельник»
20.01 Енергоспорт 21:00 «Україна-Дудляр» «Огнеупор»
14 тур
27.01 Енергоспорт 16:00 «Єлисаветградські» ФК «Новоукраїнка»
27.01 Енергоспорт 17:00 «Нова Поліція» «Металург»
27.01 Енергоспорт 18:00 «Фаворит» «Енерго»
27.01 Енергоспорт 19:00 «Рятівник» «Ельбрук»
27.01 Енергоспорт 20:00 «Земельник» «Україна-Дудляр»
27.01 Енергоспорт 21:00 «Огнеупор» ФК «Арсенал»
15 тур
03.02 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Нова Поліція»
03.02 Енергоспорт 17:00 «Металург» «Енерго»
03.02 Енергоспорт 18:00 «Огнеупор» «Фаворит»
03.02 Енергоспорт 19:00 «Ельбрук» «Єлисаветградські»
03.02 Енергоспорт 20:00 «Україна-Дудляр» «Рятівник»
03.02 Енергоспорт 21:00 ФК «Арсенал» «Земельник»
16 тур
10.02 Енергоспорт 16:00 «Енерго» ФК «Новоукраїнка»
10.02 Енергоспорт 17:00 «Фаворит» «Металург»
10.02 Енергоспорт 18:00 «Нова Поліція» «Ельбрук»
10.02 Енергоспорт 19:00 «Єлисаветградські» «Україна-Дудляр»
10.02 Енергоспорт 20:00 «Рятівник» ФК «Арсенал»
10.02 Енергоспорт 21:00 «Земельник» «Огнеупор»
17 тур
17.02 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Металург»
17.02 Енергоспорт 17:00 «Огнеупор» «Рятівник»
17.02 Енергоспорт 18:00 «Ельбрук» «Енерго»
17.02 Енергоспорт 19:00 «Україна-Дудляр» «Нова Поліція»
17.02 Енергоспорт 20:00 ФК «Арсенал» «Єлисаветградські»
17.02 Енергоспорт 21:00 «Земельник» «Фаворит»
18 тур
24.02 Енергоспорт 16:00 «Фаворит» ФК «Новоукраїнка»
24.02 Енергоспорт 17:00 «Металург» «Ельбрук»
24.02 Енергоспорт 18:00 «Енерго» «Україна-Дудляр»
24.02 Енергоспорт 19:00 «Нова Поліція» ФК «Арсенал»
24.02 Енергоспорт 20:00 «Єлисаветградські» «Огнеупор»
24.02 Енергоспорт 21:00 «Рятівник» «Земельник»
19 тур
03.03 Енергоспорт 16:00 «Ельбрук» ФК «Новоукраїнка»
03.03 Енергоспорт 17:00 «Рятівник» «Фаворит»
03.03 Енергоспорт 18:00 «Україна-Дудляр» «Металург»
03.03 Енергоспорт 19:00 ФК «Арсенал» «Енерго»
03.03 Енергоспорт 20:00 «Огнеупор» «Нова Поліція»
03.03 Енергоспорт 21:00 «Земельник» «Єлисаветградські»
20 тур
10.03 Енергоспорт 16:00 ФК «Новоукраїнка» «Україна-Дудляр»
10.03 Енергоспорт 17:00 «Фаворит» «Ельбрук»
10.03 Енергоспорт 18:00 «Металург» ФК «Арсенал»
10.03 Енергоспорт 19:00 «Енерго» «Огнеупор»
10.03 Енергоспорт 20:00 «Нова Поліція» «Земельник»
10.03 Енергоспорт 21:00 «Єлисаветградські» «Рятівник»
21 тур
17.03 Енергоспорт 16:00 ФК «Арсенал» ФК «Новоукраїнка»
17.03 Енергоспорт 17:00 «Україна-Дудляр» «Ельбрук»
17.03 Енергоспорт 18:00 «Єлисаветградські» «Фаворит»
17.03 Енергоспорт 19:00 «Огнеупор» «Металург»
17.03 Енергоспорт 20:00 «Земельник» «Енерго»
17.03 Енергоспорт 21:00 «Рятівник» «Нова Поліція»
22 тур
15.02 Енергоспорт 16:00 «Фаворит» «Україна-Дудляр»
15.02 Енергоспорт 17:00 «Ельбрук» ФК «Арсенал»
15.02 Енергоспорт 18:00 «Металург» «Земельник»
15.02 Енергоспорт 19:00 ФК «Новоукраїнка» «Огнеупор»
15.02 Енергоспорт 20:00 «Енерго» «Рятівник»
15.02 Енергоспорт 21:00 «Нова Поліція» «Єлисаветградські»

Сайт КОФФ


загрузка...
error: Копіювання заборонено!