28 жовтня стартує Екстраліга чемпіонату Кіровоградської області з футзалу сезону 2018/2019 років.
Цього сезону в Екстралізі грати 12 команд: 11 з Кропивницького («Нова Поліція», «Енерго», «Металург», ФК «Новоукраїнка», «Ельбрук», «Україна-Дудляр», ФК«Арсенал», «Огнеупор», «Земельник», «Рятівник», «Єлисаветградські Орли», «Фаворит») та ФК “Новоукраїнка”.
Матчі змагань пройдуть у Кропивницькому в спортивному залі “Енергоспорт”.
Календар матчів |
|||||
Дата | Зал | Початок | Господарі | Рахунок | Гості |
1 тур | |||||
28.10 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Земельник» | |
28.10 | Енергоспорт | 17:00 | «Енерго» | «Єлисаветградські» | |
28.10 | Енергоспорт | 18:00 | «Металург» | «Рятівник» | |
28.10 | Енергоспорт | 19:00 | «Нова Поліція» | «Фаворит» | |
28.10 | Енергоспорт | 20:00 | «Ельбрук» | «Огнеупор» | |
28.10 | Енергоспорт | 21:00 | «Україна-Дудляр» | ФК «Арсенал» | |
2 тур | |||||
04.11 | Енергоспорт | 16:00 | «Рятівник» | ФК «Новоукраїнка» | |
04.11 | Енергоспорт | 17:00 | «Нова Поліція» | «Енерго» | |
04.11 | Енергоспорт | 18:00 | «Єлисаветградські» | «Металург» | |
04.11 | Енергоспорт | 19:00 | «Фаворит» | ФК «Арсенал» | |
04.11 | Енергоспорт | 20:00 | «Земельник» | «Ельбрук» | |
04.11 | Енергоспорт | 21:00 | «Огнеупор» | «Україна-Дудляр» | |
3 тур | |||||
11.11 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Єлисаветградські» | |
11.11 | Енергоспорт | 17:00 | «Металург» | «Нова Поліція» | |
11.11 | Енергоспорт | 18:00 | «Енерго» | «Фаворит» | |
11.11 | Енергоспорт | 19:00 | «Ельбрук» | «Рятівник» | |
11.11 | Енергоспорт | 20:00 | «Україна-Дудляр» | «Земельник» | |
11.11 | Енергоспорт | 21:00 | ФК «Арсенал» | «Огнеупор» | |
4 тур | |||||
18.11 | Енергоспорт | 16:00 | «Нова Поліція» | ФК «Новоукраїнка» | |
18.11 | Енергоспорт | 17:00 | «Енерго» | «Металург» | |
18.11 | Енергоспорт | 18:00 | «Фаворит» | «Огнеупор» | |
18.11 | Енергоспорт | 19:00 | «Єлисаветградські» | «Ельбрук» | |
18.11 | Енергоспорт | 20:00 | «Рятівник» | «Україна-Дудляр» | |
18.11 | Енергоспорт | 21:00 | «Земельник» | ФК «Арсенал» | |
5 тур | |||||
25.11 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Енерго» | |
25.11 | Енергоспорт | 17:00 | «Металург» | «Фаворит» | |
25.11 | Енергоспорт | 18:00 | «Ельбрук» | «Нова Поліція» | |
25.11 | Енергоспорт | 19:00 | «Україна-Дудляр» | «Єлисаветградські» | |
25.11 | Енергоспорт | 20:00 | ФК «Арсенал» | «Рятівник» | |
25.11 | Енергоспорт | 21:00 | «Огнеупор» | «Земельник» | |
6 тур | |||||
02.12 | Енергоспорт | 16:00 | «Металург» | ФК «Новоукраїнка» | |
02.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Фаворит» | «Земельник» | |
02.12 | Енергоспорт | 18:00 | «Енерго» | «Ельбрук» | |
02.12 | Енергоспорт | 19:00 | «Нова Поліція» | «Україна-Дудляр» | |
02.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Єлисаветградські» | ФК «Арсенал» | |
02.12 | Енергоспорт | 21:00 | «Рятівник» | «Огнеупор» | |
7 тур | |||||
09.12 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Фаворит» | |
09.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Ельбрук» | «Металург» | |
09.12 | Енергоспорт | 18:00 | «Україна-Дудляр» | «Енерго» | |
09.12 | Енергоспорт | 19:00 | ФК «Арсенал» | «Нова Поліція» | |
09.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Огнеупор» | «Єлисаветградські» | |
09.12 | Енергоспорт | 21:00 | «Земельник» | «Рятівник» | |
8 тур | |||||
16.12 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Ельбрук» | |
16.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Фаворит» | «Рятівник» | |
16.12 | Енергоспорт | 18:00 | «Металург» | «Україна-Дудляр» | |
16.12 | Енергоспорт | 19:00 | «Енерго» | ФК «Арсенал» | |
16.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Нова Поліція» | «Огнеупор» | |
16.12 | Енергоспорт | 21:00 | «Єлисаветградські» | «Земельник» | |
9 тур | |||||
23.12 | Енергоспорт | 16:00 | «Україна-Дудляр» | ФК «Новоукраїнка» | |
23.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Ельбрук» | «Фаворит» | |
23.12 | Енергоспорт | 18:00 | ФК «Арсенал» | «Металург» | |
23.12 | Енергоспорт | 19:00 | «Огнеупор» | «Енерго» | |
23.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Земельник» | «Нова Поліція» | |
23.12 | Енергоспорт | 21:00 | «Рятівник» | «Єлисаветградські» | |
10 тур | |||||
30.12 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | ФК «Арсенал» | |
30.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Ельбрук» | «Україна-Дудляр» | |
30.12 | Енергоспорт | 18:00 | «Фаворит» | «Єлисаветградські» | |
30.12 | Енергоспорт | 19:00 | «Металург» | «Огнеупор» | |
30.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Енерго» | «Земельник» | |
30.12 | Енергоспорт | 21:00 | «Нова Поліція» | «Рятівник» | |
11 тур | |||||
07.12 | Енергоспорт | 16:00 | «Єлисаветградські» | «Нова Поліція» | |
07.12 | Енергоспорт | 17:00 | «Рятівник» | «Енерго» | |
07.12 | Енергоспорт | 18:00 | «Україна-Дудляр» | «Фаворит» | |
07.12 | Енергоспорт | 19:00 | «Земельник» | «Металург» | |
07.12 | Енергоспорт | 20:00 | «Огнеупор» | ФК «Новоукраїнка» | |
07.12 | Енергоспорт | 21:00 | ФК «Арсенал» | «Ельбрук» | |
12 тур | |||||
13.01 | Енергоспорт | 16:00 | «Земельник» | ФК «Новоукраїнка» | |
13.01 | Енергоспорт | 17:00 | «Єлисаветградські» | «Енерго» | |
13.01 | Енергоспорт | 18:00 | «Рятівник» | «Металург» | |
13.01 | Енергоспорт | 19:00 | ФК «Арсенал» | «Україна-Дудляр» | |
13.01 | Енергоспорт | 20:00 | «Огнеупор» | «Ельбрук» | |
13.01 | Енергоспорт | 21:00 | «Фаворит» | «Нова Поліція» | |
13 тур | |||||
20.01 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Рятівник» | |
20.01 | Енергоспорт | 17:00 | «Енерго» | «Нова Поліція» | |
20.01 | Енергоспорт | 18:00 | «Металург» | «Єлисаветградські» | |
20.01 | Енергоспорт | 19:00 | ФК «Арсенал» | «Фаворит» | |
20.01 | Енергоспорт | 20:00 | «Ельбрук» | «Земельник» | |
20.01 | Енергоспорт | 21:00 | «Україна-Дудляр» | «Огнеупор» | |
14 тур | |||||
27.01 | Енергоспорт | 16:00 | «Єлисаветградські» | ФК «Новоукраїнка» | |
27.01 | Енергоспорт | 17:00 | «Нова Поліція» | «Металург» | |
27.01 | Енергоспорт | 18:00 | «Фаворит» | «Енерго» | |
27.01 | Енергоспорт | 19:00 | «Рятівник» | «Ельбрук» | |
27.01 | Енергоспорт | 20:00 | «Земельник» | «Україна-Дудляр» | |
27.01 | Енергоспорт | 21:00 | «Огнеупор» | ФК «Арсенал» | |
15 тур | |||||
03.02 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Нова Поліція» | |
03.02 | Енергоспорт | 17:00 | «Металург» | «Енерго» | |
03.02 | Енергоспорт | 18:00 | «Огнеупор» | «Фаворит» | |
03.02 | Енергоспорт | 19:00 | «Ельбрук» | «Єлисаветградські» | |
03.02 | Енергоспорт | 20:00 | «Україна-Дудляр» | «Рятівник» | |
03.02 | Енергоспорт | 21:00 | ФК «Арсенал» | «Земельник» | |
16 тур | |||||
10.02 | Енергоспорт | 16:00 | «Енерго» | ФК «Новоукраїнка» | |
10.02 | Енергоспорт | 17:00 | «Фаворит» | «Металург» | |
10.02 | Енергоспорт | 18:00 | «Нова Поліція» | «Ельбрук» | |
10.02 | Енергоспорт | 19:00 | «Єлисаветградські» | «Україна-Дудляр» | |
10.02 | Енергоспорт | 20:00 | «Рятівник» | ФК «Арсенал» | |
10.02 | Енергоспорт | 21:00 | «Земельник» | «Огнеупор» | |
17 тур | |||||
17.02 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Металург» | |
17.02 | Енергоспорт | 17:00 | «Огнеупор» | «Рятівник» | |
17.02 | Енергоспорт | 18:00 | «Ельбрук» | «Енерго» | |
17.02 | Енергоспорт | 19:00 | «Україна-Дудляр» | «Нова Поліція» | |
17.02 | Енергоспорт | 20:00 | ФК «Арсенал» | «Єлисаветградські» | |
17.02 | Енергоспорт | 21:00 | «Земельник» | «Фаворит» | |
18 тур | |||||
24.02 | Енергоспорт | 16:00 | «Фаворит» | ФК «Новоукраїнка» | |
24.02 | Енергоспорт | 17:00 | «Металург» | «Ельбрук» | |
24.02 | Енергоспорт | 18:00 | «Енерго» | «Україна-Дудляр» | |
24.02 | Енергоспорт | 19:00 | «Нова Поліція» | ФК «Арсенал» | |
24.02 | Енергоспорт | 20:00 | «Єлисаветградські» | «Огнеупор» | |
24.02 | Енергоспорт | 21:00 | «Рятівник» | «Земельник» | |
19 тур | |||||
03.03 | Енергоспорт | 16:00 | «Ельбрук» | ФК «Новоукраїнка» | |
03.03 | Енергоспорт | 17:00 | «Рятівник» | «Фаворит» | |
03.03 | Енергоспорт | 18:00 | «Україна-Дудляр» | «Металург» | |
03.03 | Енергоспорт | 19:00 | ФК «Арсенал» | «Енерго» | |
03.03 | Енергоспорт | 20:00 | «Огнеупор» | «Нова Поліція» | |
03.03 | Енергоспорт | 21:00 | «Земельник» | «Єлисаветградські» | |
20 тур | |||||
10.03 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Україна-Дудляр» | |
10.03 | Енергоспорт | 17:00 | «Фаворит» | «Ельбрук» | |
10.03 | Енергоспорт | 18:00 | «Металург» | ФК «Арсенал» | |
10.03 | Енергоспорт | 19:00 | «Енерго» | «Огнеупор» | |
10.03 | Енергоспорт | 20:00 | «Нова Поліція» | «Земельник» | |
10.03 | Енергоспорт | 21:00 | «Єлисаветградські» | «Рятівник» | |
21 тур | |||||
17.03 | Енергоспорт | 16:00 | ФК «Арсенал» | ФК «Новоукраїнка» | |
17.03 | Енергоспорт | 17:00 | «Україна-Дудляр» | «Ельбрук» | |
17.03 | Енергоспорт | 18:00 | «Єлисаветградські» | «Фаворит» | |
17.03 | Енергоспорт | 19:00 | «Огнеупор» | «Металург» | |
17.03 | Енергоспорт | 20:00 | «Земельник» | «Енерго» | |
17.03 | Енергоспорт | 21:00 | «Рятівник» | «Нова Поліція» | |
22 тур | |||||
15.02 | Енергоспорт | 16:00 | «Фаворит» | «Україна-Дудляр» | |
15.02 | Енергоспорт | 17:00 | «Ельбрук» | ФК «Арсенал» | |
15.02 | Енергоспорт | 18:00 | «Металург» | «Земельник» | |
15.02 | Енергоспорт | 19:00 | ФК «Новоукраїнка» | «Огнеупор» | |
15.02 | Енергоспорт | 20:00 | «Енерго» | «Рятівник» | |
15.02 | Енергоспорт | 21:00 | «Нова Поліція» | «Єлисаветградські» |
Сайт КОФФ
18 – загальна кількість переглядів, з них 1 перегляд (и, ів) сьогодні