Головна » Легка атлетика » Уродженка Знам’янського району на Юнацьких Олімпійських іграх посіла 11-е місце

OnisimovaЯк вже повідомляли раніше уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова у складі збірної України відправилася на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня відбуваються в аргентинському Буенос-Айресі.

Катерина Онісімова нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

Дебютувала на юнацьких Олімпійських іграх і нова дисципліна – крос. Щоправда, у ній медалі не розігрувалися. Вона була другим етапом змагань для спортсменів, які спеціалізуються з бігу на 1500 м, 3000 м і 2000 м з перешкодами. Атлети долали 4 км. Були серед них і двоє українців – Катерина Онісімова (14.25 хв і 33-є (10-те серед атлеток її дисципліни) місце) й Олександр Гонський (12.58 хв і 44-е (15-те) місце).

Тут уже при визначенні переможців додавали не результати, а місця, які посіли спортсмени у кожній з дисциплін. За цим показником Катерина Онісімова посіла 11-е місце з бігу на 2000 метрів з перешкодами, а Гонський був 14-м з бігу на 1500 метрів.


error: Копіювання заборонено!