Головна » Легка атлетика » Уродженка Знам’янського району в Аргентині пробігла крос

OnisimovaЯк вже повідомляли раніше уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова у складі збірної України відправилася на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня відбуваються в аргентинському Буенос-Айресі.

Катерина Онісімова нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

Сьогодні, 16 жовтня, Катерина Онісімова виступала на Юнацьких Олімпійських іграх. У кросі на 4 км Катерина посіла 33-є місце серед 56-ти спортсменок. Відзначимо, що в кросі найкращі результати показали спортсменки з Африки – перші 7 місць посіли представниці країн Африки.

Нагадаємо, що 12 жовтня у бігу на 2000 метрів з перешкодами Катерина посіла 14-е місце. Її результат 7:00:85. Зазначимо, що цей результат є хорошим, адже Катерина є однією з наймолодших учасниць забігу. Лише чотири спортсменки (серед них і Катерина) 2002 року народження, інші 14 спортсменок 2001 року народження. Відзначимо, що перші три місця посіли три темношкірі спортсменки – Фанкі Серного (Кенія), Мекідес Демедоз (Ефіопія) та Марістела Калумаракаладж (Шрі-Ланка).

Onisimova-v

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!