Головна » Легка атлетика » Сьогодні уродженка Знам’янського району на Юнацьких Олімпійських іграх бігтиме крос

OnisimovaЯк вже повідомляли раніше уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова у складі збірної України відправилася на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, які з 6 по 18 жовтня відбуваються в аргентинському Буенос-Айресі.

Катерина Онісімова нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський.

12 жовтня Катерина Онісімова на Юнацьких Олімпійських іграх виступала в бігу на 2000 метрів з перешкодами – посіла 14-е місце.

Сьогодні, 15 жовтня, Катерина Онісімова виступатиме у кросі. Початок забігу о 16.30 за київським часом (за місцевим часом 10:30). В мережі Інтернет зможемо переглянути виступ Катерини Онісімової в прямому ефірі на сайті НОК http://noc-ukr.org/online і Олімпійському каналі: .

Onisimova-v
Довідково. На ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх змагаються 3998 юних атлетів. При цьому кількість дівчат та хлопців рівна кількість – по 1999 осіб. Спортсмени віком 15-18 років розігрують 241 комплект нагород у 32 видах спорту. Українська команда представлена 55-та спортсменами у 22-х видах спорту, а саме: бадмінтоні, баскетболі 3х3, боксі, боротьбі вільній, велоспорті, веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное, гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, легкій атлетиці, плаванні, скелелазінні, спортивній акробатиці, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тхеквондо, фехтуванні.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!