Головна » Перша ліга » «Зірка» – «Авангард»: історія взаємовідносин

zir-avan13 жовтня кропивницька «Зірка» о 15:00 в себе на полі проведе черговий матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги. Суперником буде краматорський «Авангард».

Прес-служба кропивницького клубу пропонує історію взаємовідносин команд.

«Зірка» та «Авангард» зустрічалися між собою 6 разів. В дебютному для себе в першій лізі матчі «Авангард» був битий «Зіркою» на власному полі 2:0 (двічі у кіровоградців відзначився В’ячеслав Самойленко). А ось 3 листопада 2012 року в Кіровограді команди розійшлися миром – 1:1. На м’яч Віталія Собка влучним ударом відповів Ярослав Галенко. Першу ж перемогу у протистоянні «Авангард» здобув 3 серпня 2013 року, коли переміг 2:1 (Дмитро Резников та Мамаді Сангаре відзначилися у «Авангарда», Дмитро Тітов у «Зірки»).

Наступний матч відбувся 17 листопада 2013 року. Тоді рахунок у «Зірки» відкрив Ярослав Галенко, а зрівняв його Ярослав Ямполь (який потім, до речі, виступав за «Зірку»). Протистояння в останньому для «Зірки» сезоні в першій лізі завершилось спочатку розгромною перемогою наших земляків з рахунком 5:1. За нашу команду забивали Олександр Кучеренко (з пенальті), Борис Баранець, Роман Локтіонов, Артем Щедрий та Ігор Загальський, а за суперників забив Максим Дегтярьов. Ну а в матчі 20 травня 2016 року в Краматорську «Зірка» лише в кінці матчу дотисла господарів – 2:0 (відзначилися Роман Локтіонов та Олексій Чичиков).

Тож в 6 іграх «Зірка» здобула 3 перемоги, в 1 матчі поступилася, ще двічі команди зіграли внічию, різниця м’ячів 12-5=+7 на користь «Зірки».


error: Копіювання заборонено!