Євген Коноплянка: Найефективнішими ліками для Маркевича буде наша перемога

KonoplyankaПівзахисник “Дніпра”, вихованець кіровоградського футболу, Євген Коноплянка на передматчевій прес-конференції поділився очікуваннями від поєдинку з “Аяксом”.

– Сьогодні “Дніпро” зіткнувся з низкою складнощів перед матчем у відповідь з “Аяксом”. Наскільки команда готова їм протистояти і який ваш настрій на завтрашній матч?
– Як “Аякс” поживає – нецікаво. Цікавими ми. Ряд гравців завтра не зможе зіграти через перебір карток. Але не варто через це впадати у відчай. У “Дніпра” хороший підбір гравців, і тренер знайде вихід з цієї ситуації.

– Наскільки команда відчуває, що вона за крок від історичної події?
– Добре, що на нас нічого зараз не тисне, ми вже зробили крок в історію. У мене немає занепокоєння. Я в собі впевнений і впевнений, що команда впорається. Думаю, що у нас все вийде.

– Сьогодні наша команда залишилася без головного тренера. Також ви, як віце-капітан, в матчі будете виконувати функції капітана. Наскільки важко “Дніпру” буде важко вийти з цієї ситуації, вийти з групи? І наскільки важко вам буде виконати обов’язки капітана?
– Це не мені вирішувати. Тренер є тренер. Він буде вибирати тактику і стратегію завтрашньої гри. А капітанська пов’язка … Повірте, буде вона в мене чи ні, моє ставлення від цього не зміниться.- Коли ви грали в Києві, було мало глядачів, і поле було не дуже хорошої якості. Завтра буде багато глядачів і набагато краще поле. Як це вплине на вашу гру?- Будемо отримувати максимум задоволення. Якби в Києві було більше глядачів, то рахунок був би більше, ніж 1: 0.

– Чи згодні з тим, що найбільша втрата для “Дніпра” – втрата головного тренера?
– Найефективнішим ліками для тренера буде наша перемога. Давайте дивитися на речі позитивно і спокійно. Ми виграли перший матч і завтра виходимо на бій.

– Присутність на матчі Ротаня, Федецького і Зозулі – позитивний момент?
– Супер, що вони з нами полетіли. Я запропонував Ротаню надіти вуса, шапку і сісти на лаву запасних, щоб він нам допомагав.

– Ти сказав, що отримаєш задоволення при грі при повних трибунах. А отримуєш ти задоволення від гри проти команди, яка не буде вибудовувати перед воротами “автобус”?
– Ми будемо намагатися грати у свій футбол. Ми не хлопчики для биття, ми розуміємо, що таке поле і м’яч. Ми будемо старатися.

Sport.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.