“Аметист” переміг “Олімпік”

cup_futboll14 березня зустрілися кіровоградські та олександрійські юніори. Олександрійський “Аметист” та кіровоградський “Олімпік” у першому таймі зустрічі змагалися за першість і врешті решт перевага схилилась на бік господарів.
В другому таймі олександрійці забили ще один гол, але на цьому рахунок не завершився. Суперники тримали тиск господарів та змогли закотити один м’яч у відповідь. Протягом матчу відбулося чимало замін, але не для підсилення гри, а для перевірки володіння м’ячем юними футболістами.
Помітною була гра олександрійського голкіпера Рустама Абдулаєва, який відбив чималу кількість “гарячих” ударів суперників. Матч закінчився перемогою олександрійців 2-1. Авторами результативних атак, які призвели до взяття воріт суперника стали Микола Ротов і Руслан Грицковян.