Ігор Жабченко: У «Зірки» великі амбіції

zabchenkoГоловний тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко розповів про свої очікування перед зустрічею з колишньою командою.

– Позаду зимові збори, команда почала безпосередню підготовку до матчу з «Зіркою». Як би ви оцінили виконану роботу?
– На щастя, без форс-мажору. Все з запланованого зуміли виконати. Інша справа, що якщо в першій частині міжсезоння ми обійшлися без втрат, у другій – нас переслідували травми гравців. У контрольних матчах єдиноборств, стиків і брудної гри з боку суперника при повному потуранні арбітра було дуже багато. Такі ігри небезпечні, тому що гравці можуть отримати травму буквально напередодні сезону. Добре, що до матчу з «Зіркою» якраз навпаки підходимо практично без втрат.

– Кіровоградці взимку значно оновили склад, зміни торкнулися тренерського і складу менеджерів клубу. Що можете сказати про оновленої «Зірці»?
– У найближчу суботу нас чекає серйозний суперник, укомплектований хорошими виконавцями. Судячи з матчів команди в міжсезоння, у Кіровограді нас чекає цікавий поєдинок. У «Зірки» великі амбіції, а керівництво покладає великі надії на друге коло. Тому буде непросто.

– Починати сезон важливо з перемоги?
– Природно, що перша гра – хороший подразник. Вона є каталізатором готовності команди до сезону, дозволяє додати впевненості у власних силах. Перед нами стоїть завдання перемагати в кожному матчі. І найближча зустріч з «Зіркою» не виняток.

gornyak-sport.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.