Головна » Блоги » ФФУ може заборонити прийом ставок на український футбол

Feder-F-UkrФедерація футболу України виступила із заявою про можливу заборону прийому ставок на український футбол.Вся справа в тому, що низка букмекерських компаній приймають ставки на дитячо-юнацькі змагання під егідою федерації.

«Матчі XV Міжнародного турніру з футболу пам’яті В. Баннікова пропонувалися для розміщення ставок букмекерськими компаніями в різних країнах світу. Представниками ФФУ виявлялися на стадіонах скаути компаній-посередників, які передавали статистику букмекерським організаціям, проте навіть після видворення їх із стадіонів, де проходили матчі турніру, і звернення до керівництва БК пропозиції розміщення ставок на такі матчі не припинялися», – йдеться в заяві на сайті федерації.
Зазначимо, що ФФУ заблокувала передачу онлайн-статистики матчів, в яких беруть участь футболісти до 18 років, в жовтні 2017 року.

«ФФУ звернулася до найбільших операторів ринку, що працюють на території України. ФФУ, як розпорядник даної спортивної інформації, запропонувала врегулювання правовідносин на договірних умовах. У разі відсутності взаєморозуміння з компаніями-посередниками ФФУ буде змушена вжити заходів щодо запобігання розміщення ставок на всі змагання, які проводяться під егідою федерації», – підкреслюється в заяві.

1927.kiev.ua


error: Копіювання заборонено!