Головна » Перша ліга » У Волочиську «Інгулець» здобув вольову перемогу

Agro-IngУ 9-му турі першої ліги у Волочиську «Інгулець» зустрічався з місцевим «Агробізнесом».
На шостій хвилині матчу небезпечно по воротах гостей пробивав Богдан Семенець. А через хвилину гості вже відповіли своїм напівнебезпечним моментом, але не реалізували. На 15-ій хвилині Вячеслав Піднебенной виконав небезпечну подачу з кутової позначки на дальню штангу воріт, але ніхто з його партнерів не замкнув подачу. А у середині першого тайму воротам господарів загрожував Каміль Хучбаров, але його удар парирував голкіпер «Агробізнесу» Сергій Чернобай.

На 34-ій хвилині матчу Груша пропустив м’яч на партнера і Богдан Семенець потужним ударом відкрив рахунок на табло стадіону у Волочиську. Це перший забитий м’яч «Агробізнесу» у домашній матчах у першій лізі. Через п’ять хвилин «Інгулець» зрівняв рахунок: Станіслав Передистий поцілив у дев’ятку воріт суперника – 1:1.

Наприкінці першої половини зустрічі нападник господарів Віталій Груша не реалізував вихід один на один з голкіпером – Геннадій Ганєв вчасно скоротив відстань з опонентом. На перерву команди пішли за рівного рахунку 1:1. Варто відзначити, що у першому таймі футболісти «Інгульця» більше контролювали м’яч.

На початку другого тайму матчу Андрій Скакун не використав свій момент. А на 72-ій хвилині матчу господарі мали «побачення з голкіпером», але Андрій Скакун програв дуель Геннадію Ганєву.

Наприкінці матчу Олександр Акименко міг принести перемогу гостям, але у нього не вийшов удар. А у компенсовані хвилини після передачі Акименко Клименко пробив у ближній нижній кут воріт. Вольова перемога «Інгульця».

У наступному турі, 23 вересня, «Інгулець» зіграє вдома: прийме луцьку «Волинь».

«Агробізнес» (Волочиськ) – «Інгулець» (Петрове) – 1:2 (1:1) (Семенець, 34 – Передистий, 39; Клименко, 90+4)
«Агробізнес»: Чернобай, Слотюк (Гагун, 74), Юхимович, Курило, Бойчук, Цибульник, Думанюк (Кухарук, 87), Зарічнюк (Пліс, 85), Груша, Скакун, Семенець
«Інгулець»: Ганєв, Гончаренко, Солдат, Піднебенной (Мішуренко, 81), Передистий, Козлов (Акименко, 61), Кучеренко, Козак (Клименко, 56), Лупашко, Синьогуб, Хучбаров (Запорожець, 33)
Попередження: Курило, 37; Семенець, 37; Юхимович, 44; Бойчук, 66; Зарічнюк, 71 – Козлов, 57; Лупашко, 84.