Головна » Футзал » Змагання до Дня фізичної культури і спорту у Знам’янському районі: юнацький турнір з міні-футболу

2018-09-16-fut-0Сьогодні у селі Мошорине (Знам’янський район) відбулося відзначення Дня фізичної культури і спорту.

На цих змаганнях було розіграно 26 комплектів нагород в індивідуальних дисциплінах. Також було проведено чотири командні види змагань.

Зокрема, на сучасному спортивному майданчику було проведено юнацький турнір з міні-футболу (юнаки 2004-2005 р.н.), який також був у залік Спартакіади районної КДЮСШ. Участь брали шість команд, що були поділені на дві групи. Переможці груп (ними стали Дмитрівка та Цибулеве) вийшли до фіналу. У вирішальному матчі турніру перемогу здобули юні футболісти з села Дмитрівка (2:1). Третє місце посіли юні футболісти з Богданівки. На церемонії закриття змагань призери отримали дипломи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а переможці також футбольний м’яч.

Дмитрівка – Цибулеве – 2:1.

Нагадаємо, що на церемонії відкриття змагань грамотами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації були відзначені кращі спортсмени, тренери та меценати спорту.

Вже раніше писали про проведенні шаховий та шашковий турніри на змаганнях у селі Мошорине.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янського районної державної адміністрації Віктор Слюсаренко