Головна » Інше » У Знам’янському районі відзначили кращих спортсменів, тренерів та меценатів спорту

2018-09-16-f-1Сьогодні у селі Мошорине (Знам’янський район) відбулося відзначення Дня фізичної культури і спорту.

На церемонії відкриття змагань начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Григорівна Сидоренко і голова сільської ради Мошориного Олексій Григорович Кондратенко привітали спортсменів і тренерів з Днем фізичної культури і спорту, а також побажали учасникам змагань цікавих протистоянь та здобути перемогу сильнішим. Також присутнім свою майстерність продемонстрував танцювальний колектив Мошоринського сільського клубу (керівник Анжела Кіслінська).

На церемонії відкриття змагань грамотами відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації були відзначені кращі спортсмени, тренери та меценати спорту. Так, грамоти були вручені капітану команди «Буревісник» (Богданівка) Павлу Яровому, спортсменці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер – Вадим Кива) Вірі Борисюк, спортсмену з села Суботці Роману Дар’єву і досвідченому шашкісту Володимиру Плохому.

Грамотами були відзначені вчителі фізичної культури і спорту і тренери-викладачі районної КДЮСШ Віталій Воровський (с. Володимирівка), Вадим Кива (с. Мошорине), Сергій Яцук (с. Пантазіївка), Сергій Богун (с. Петрове), Віктор Солдатенко (с. Дмитрівка), Олександр Лісовий (с. Дмитрівка), Євген Бандурка (с. Богданівка), Олександр Довженко (с. Богданівка), Людмила Криворіг (с. Трепівка), Володимир Бондар (с. Трепівка) і Сергій Жуган (с. Цибулеве), які зробили вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у Знам’янському районі, працюючи на педагогічній ниві.

За постійну підтримку розвитку фізичної культури і спорту у Знам’янському районі грамотами відзначені меценати Володимир Єльник (с. Цибулеве), Анатолій Головатенко (с. Цибулеве), Ростислав Вакулик (с. Петрове), Анатолій Іващук (с. Богданівка), Сергій Назаренко (с. Дмитрівка), Наталія Стиркуль (с. Дмитрівка), Руслан Згривець (с. Суботці), Тетяна Халявинська (с. Казарня), Петро Гетьманець (с. Мошорине) і Олексій Контратенко (с. Мошорине).

На цих змаганнях було розіграно 26 комплектів нагород в індивідуальних дисциплінах. Також було проведено чотири командні види змагань.

Сьогодні дещо пізніше окремо по видам спорту будуть опубліковані матеріали за підсумками змагань у селі Мошорине до Дня фізичної культури і спорту. Слідкуйте за новинами на порталі «Спортивна Кіровоградщина».

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янського районної державної адміністрації Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!