На чемпіонаті України знам’янчани завоювали золото та два срібла

pankrationУ Білій Церкві (Київська область) відбувається чемпіонат України з панкратіону серед молодших юнаків та юніорів. Загалом в турнірі беруть учать понад 400 юних атлетів із 13 областей України. На разі розіграні медалі в розділі «Грепплінг». Приємно відзначити, що всі три юні спортсмени зі Знам’янки (тренер Олексій Слуцький), які беруть участь в даних змаганнях, вже здобули нагороди. Так, Васіф Мусаєв став чемпіоном України у ваговій категорії до 34 кг (вік 11-13 років), Максим Матвєєв (вагова категорія до 34 кг, вік 9-10 років) та Юрій Поліщук (вагова категорія до 30 кг, вік 11-13 років) завоювали срібні медалі. Завтра, 14 березня, Васіф Мусаєв та Юрій Поліщук будуть боротися за нагороди в розділі «Традишн».

Фото зі змагань можна переглянути на сайті газети “Наша Знам’янщина”.