Головна » Перша ліга » Вячеслав Піднебенной: “Агробізнес” – команда з характером

PodnebennoiПівзахисник “Інгульця” Вячеслав Піднебенной був активний і корисний у грі з “Металістом 1925”, взявши безпосередню участь в епізоді з голом на першій компенсованій арбітром хвилині.

Не дивно, що за версією сайту “Спорт-Арена” Вячеслава Піднебенного було визнано “Гравцем Матчу” з харків’янами. Однак вікторія над “Металістом” – це вже історія. Попереду у команди Сергія Лавриненка непростий гостьовий поєдинок з “Агробізнесом” у Волочиську.

– Вячеславе, перемога над “Металістом 1925” в 8-му турі частково дозволила реабілітуватися в очах уболівальників за незадовільний підсумок гри в Кропивницькому?
– Ми сильно засмучувалися після гри з “Зіркою”. Поразка, яку важко пояснити кожному. Важко, але ми “піднялися” . Бо після таких невдач найчастіше важко “піднятися”. Показали, що у нас є команда, що ми тримаємо удар. І в очах уболівальників, в очах керівників – президента і тренерського штабу – вважаю, реабілітувалися. Достойно це зробили в плані результату і якості гри.

– Достойно настільки, що не дали “Металісту 1925” нанести жодного удару в площину. Це показник надійної гри нашої ланки захисту, або не агресивності групи атаки харків’ян?
– Ми добре розібрали суперника. Тренерський штаб нам дуже правильно доніс інформацію щодо того: як грають харків’яни, за рахунок чого будують атакуючі дії. Те, що ми не дозволили їм жодного разу влучити у ствір – заслуга всієї команди. Не лише чотирьох захисників – оборона у нас починається з нападників. За рахунок захисних дій всієї команди. За рахунок настрою і розуміння того, як вони будуть атакувати, ми, напевно, і не дали їм можливості завдати жодного удару по наших воротах.

– Команда забила переможний гол на 90+1 хвилині. Велика група гравців була задіяна у епізоді. Чи свідчить це про те, що фізично “Інгулець” на фініші гри виявився “свіжіше” за супротивника?
– Сильно “зіграли” наші “заміни”. Всі хлопці які вийшли, підсилили гру. Ми вже десь близько 80-ї хвилини відчували, що у фізичному плані виглядаємо “свіжіше”, ніж “Металіст 1925”. Гол вийшов на славу: до того ж все почалося з виносу їх воротаря і  закінчилося у підсумку взяттям воріт суперника. Голом, в якому взяли участь ледь не всі наші гравці. Командний м’яч. Багато товаришів з інших команд мені телефонували і відзначали наш переможний гол. Вважаю, він вийшов красивим і заслуженим.

– Ситуація перед майбутнім матчем з “Агробізнеснесом” частково схожа з тією, яка була перед “Зіркою”. Їдемо в гості до команди, яка ще не перемагала в сезоні. Ейфорії після перемоги над “Металістом” не буде?
– Ніякої ейфорії не було і перед “Зіркою”. Не буде її ні перед ким у Першій лізі. “Агробізнес” – не виняток. Рівень Ліги дуже пристойний, все команди непоступливі, непрості. Знаємо, що “Агробізнес” – команда з характером, яка дуже агресивно грає вдома перед власними уболівальниками. Тут недооцінки не може бути апріорі. Налаштовуємося на боротьбу і досягнення позитивного результату.

– Що скажеш про суперника?
– Бійці, що властиво для команд із західної частини нашої країни. Зовсім недавно ми грали в Винниках проти “Руху”, і дуже непроста була гра. Словом, чекаємо бою. Нам потрібно перемагати в будь-якому випадку.

– З числа фаворитів сезону після третини турнірної дистанції хто на тебе справляє найбільш цілісне враження?
– Не став би виокремлювати  когось конкретно. Скажу так: на перший план зараз виходить фінансова стабільність клубів, зіграність їх складу. Можна назвати “Дніпро-1”, “Інгулець”, “Колос”, “Волинь”, ще б я включив в цей список краматорський “Авангард”. Сезон у розпалі, боротьба буде неабиякою, змагальний рівень Ліги в цьому році дуже високий, шанувальникам футболу за цим дуже цікаво спостерігати.

ingulec.com


error: Копіювання заборонено!