Головна » Прем'єр-Ліга » Василь Грицук: футболісти «Олександрії» битимуться на кожній ділянці поля

grytsukПівзахисник «Олександрії» Василь Грицук розповів про майбутній матч 8-го туру УПЛ з «Шахтарем».

- У чому секрет нинішніх успіхів команди?

- Вся справа у взаєморозумінні. Ми не перший рік граємо разом. Зараз, напевно, настав час, коли пора б і вистрілити.

- «Олександрія» не збирається відставати від «Шахтаря» і «Динамо»?

- З огляду на все реалії, думаю, нерозумно кидатися заявами, що команда буде прагнути завоювати чемпіонство. Зараз у нас виходить показувати непоганий футбол і добиватися перемог. Ми завжди налаштовуємося на максимальний результат, хоча чемпіонат довгий, і що в результаті у «Олександрії» вийде, дізнаємося в кінці сезону.

- Чи готуєте супернику сюрпризи тактичного характеру?

- Всі одне одного добре знають. Можу тільки запевнити, що футболісти «Олександрії» битимуться на кожній ділянці поля. Ми хочемо підтвердити статус команди, яка знаходиться у верхній частині турнірної таблиці.

- У нинішньому сезоні склад «Шахтаря» трохи змінився.

- Для «гірників», думаю, це серйозний удар, адже колектив покинули досвідчені футболісти, не один рік грали в «Шахтарі». Так, в команду прийшли теж сильні, але молоді виконавці, і їм ще не вистачає належного взаєморозуміння з партнерами.

- «Олександрія» з «Шахтарем» зіграє на своєму полі. Це трохи вирівнює шанси команд?

- Вважаю, що гірникам все одно, де грати, адже вони виступали, і непогано, на великих футбольних аренах Європи, що для них наш семитисячних стадіон. А ось для футболістів «Олександрії» підтримка уболівальників, які, я чув, повинні заповнити трибуни, дорого коштує. Коли тебе підтримує багато глядачів, ноги самі біжать.

ТК “Футбол”


error: Копіювання заборонено!