Головна » Блоги » Кімі Райкконен прокоментував свій перехід в Sauber

ferarriЦілком логічно, що в четвер на прес-конференції FIA в Сінгапурі чимало запитань було адресовано Кімі Райкконену, адже буквально пару днів тому було оголошено, що в наступному році він продовжить кар’єру в Sauber.

Втім, отримати якісь розгорнуті коментарі від фіна журналістам не вдалося.

«Ви ж знаєте, що сталося, – сказав він, сміючись. – Що ще вам хочеться почути? Як я вже не раз говорив, те, що відбувається в Ferrari, залежить не від мене, але те, що сталося після, це вже моє рішення. Чому Sauber? Чому б і ні?

Тому що я так хочу – ось і все. Для чого ви намагаєтеся все ускладнювати? Зараз я знаю не більше за вас, а що нас чекає в наступному році, взагалі ніхто не знає. Що станеться зі швидкістю машин, неясно, так що подивимося, чого ми зможемо досягти. Зрозуміло, у мене є свої причини, я їх добре розумію, і цього цілком достатньо. І мене не хвилює, що думають інші ».

Питання, чи відчуває він колишню пристрасть до перегонів, змусив Кімі змінити тон на гранично іронічний.

«Взагалі-то немає, я лише граю з вами в психологічні ігри і просто вирішив підписати дворічний контракт з Sauber, хоча все це мені не подобається!», – пожартував фін, і тут вже розсміялися журналісти.

Тільки в Монці Кімі дізнався, що не виступатиме за Ferrari в наступному році, після чого почалися переговори з Sauber: «Звичайно, я давно знаю людей, які працюють в цій команді, і все почалося після Монци. Хоча до цього я якось не думав про повернення в Sauber. Ніколи не знаєш, як будуть розвиватися події, так що я не будую довгострокових планів, але зараз все склалося ось так.

Я завжди прагну боротися за перемоги, але не знаю, чи можна вважати таку мету реалістичною, коли я сяду за кермо Sauber. Але буду намагатися показувати настільки високі результати, наскільки це можливо, а там буде видно ».


error: Копіювання заборонено!