Головна » Перша ліга » Після поразки від “Інгульця” звільнили наставника ФК “Металіст 1925″

metalist1925Рішенням керівництва ФК “Металіст 1925″ від своїх обов’язків був усунений головний команди Сергій Валяєв.

Як говориться в заяві, розміщеній на офіційному сайті клубу, фахівець був відсторонений “через невідповідність етичним і професійним якостям, зневаги до честі і гідності футболістів і працівників клубу”.

Виконувати обов’язки головного тренера буде Олександр Горяїнов.

Також прес-служба опублікувала лист генерального директора клубу Володимира Лінке, в якому він пояснив причини такого рішення.

Як генеральний директор Клубу беру на себе всю відповідальність за мою рекомендацію Сергія Валяєва і призначення його на посаду головного тренера нашого Клубу. Це моя особиста помилка, оскільки я не міг уявити, що виважена, спокійна і толерантна людина, яка добре працювала у нашій команді “Металіст Юніор”, отримавши всі повноваження і владу керівника, перетворилася на грубу, непослідовну, безсистемну особу. На всі бажання Сергія Валяєва наш Клуб відповідав належним чином, незважаючи на суттєіві витрати, і робив все задля забезпечення його комфортної роботи. На превеликий жаль Сергій Валяєв вдався до інтриг, конфліктів майже з усіма співробітниками, створення різних угрупувань в командному середовищі, зневаги до ветеранів і провідних гравців, образ і безпідставних звинувачень, особливо тих, хто зробив особистий значний внесок в створення команди та її переможний поступ. Уболівальникам, всім небайдужим та шанувальникам футболу – мої глибокі вибачення“, – йдеться в заяві Лінке.

Вже колишній головний тренер “Металіста 1925″ Сергій Валяєв прокоментував своє відсторонення від роботи з командою.

“Спасибі всім за роботу. Команді успіхів. Я завжди жив і буду жити футбольними критеріями.

Бог вам суддя – це моя вам відповідь на те, що я прочитав на сайті в свою адресу. У відповідь не скажу ні слова”, – написав Валяєв на своїй сторінці в Фейсбук.


error: Копіювання заборонено!