Головна » Інше » Визначили краще спортивне село Кіровоградщини 2018 року (+фото)

2018-08-18-1Сьогодні, 18 серпня, у селі Дмитрівка (Знам’янський район) відбулися комплексні спортивні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2018».

Організатором змагань вже у 20-ий раз виступила Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

На церемонії урочистого відкриття учасників змагань привітали керівник Кіровоградської обласної організації ВФСТ «Колос» Юрій Іванович Махно та його заступник Наталія Вікторівна Фельдман і начальник відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської районної державної адміністрації Віта Григорівна Сидоренко.

2018-08-18-2

2018-08-18-3

2018-08-18-4

2018-08-18-8

Спортсмени змагалися у восьми видах спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, дартс, перетягування канату, гирьовий спорт, шахи, шашки. Команди обирали собі на вибір між міні-футболом та волейболом, а також між шашками та шахами. То ж спортсмени однієї команди мали брати участь у шести видах спорту, з яких у залік йшли п’ять кращих. За сумою місць у п’яти залікових кращих видах визначалася краща команда. Вкотре кращим спортивним селом Кіровоградської області стала Стара Осота з Олександрівського району, яка впевнено посіла перше місце – виграла змагання з тенісу настільного, гирьового спорту та перетягування канату. Друге місце посіли спортсмени з Оникієвого – вони теж виграли три види спорту, але мали слабкіші результати в інших двох видах, що йшли у залік: четверте місце посіли у перетягуванні канату та сьому у тенісу настільному. Третє загальнокомандне місце посіли спортсмени з села Великосеверинка (Кіровоградський район).

Спортсмени з села Стара Осота представлятимуть Кіровоградську область на Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть осіню у місті Ворохта (Івано-Франківська область).

Пропонуємо вашій увазі перелік переможців та призерів у командних заліках по окремих видах спорту та у загальному заліку