Головна » Легка атлетика » Завершився чемпіонат Європи, спортсменка з Кіровоградщини сімнадцята

Melnyk_Berlin1У Берліні (Німеччина) фінішував чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Заключна дисципліна – чоловіча естафета 4х100 метрів – була немов віддзеркаленням цілої першості на окремо взятій дистанції. Здобувши перемогу, збірна Великої Британії виграла свою сьому золоту нагороду і випередила в медальному заліку Польщу. Українці, достойно відборовшись, стали п’ятими.

Загалом у скарбничці нашої команди сім медалей: чемпіонами стали Мар’ян Закальницький (ходьба на 50 км) і Наталія Прищепа (біг на 800 м); срібло виграли Аліна Цвілій (ходьба на 50 км), Анна Рижикова (біг на 400 м з бар’єрами) і Марина Бех (стрибки в довжину); бронза на рахунку Сергія Никифорова (стрибки в довжину) і Ольги Ляхової (біг на 800 м).

Серед розчарувань варто виділити провал віце-чемпіонки світу Юлії Левченко, яка з результатом 1,91 м стала у стрибках у довжину лише дев’ятою, а також невдачу чемпіонки світу-2011 Ольги Саладухи, яка не зуміла подолати кваліфікацію у потрійному стрибку.

Найбільше медалей виграла британська спринтерка Діна Ешер-Сміт (на фото), котра перемогла на дистанціях 100, 200 метрів, а також в естафеті 4х100 м. Таким чином, 22-річна Діна з урахуванням перемоги на 200-метрівці в Амстердамі-2016 стала вже чотириразовою чемпіонкою континенту. Крім того, в активі Ешер-Сміт олімпійська бронза і світові срібло та бронза в естафеті.

До речі, на цих змаганнях виступала легкоатлетка з Кіровоградської області Тетяна Мельник. Як вже повідомляв портал “Спортивна Кіровоградщина Тетяна посіла 17-е місце у бігу на 400 метрів. Збірна України в естафеті 4х400 метрів виступила невдало – була дискваліфікована.

Підсумковий медальний залік

ЧЄ-2018 з легкої атлетики: 7 медалей України, норвезький вундеркінд і велика хорватка - изображение 5

Наступний чемпіонат Європи відбудеться в 2020 році в Парижі (Франція).