Головна » Аматори » Чемпіонат Знам’янського району: «Хлібодар» та «Нива» святкували перемоги

znam-rnСьогодні відбулися два матчі 9-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2018 року.

У Суботцях лідер чемпіонату приймав петрівський «Буревісник». Молода команда гостей змогла на рівних протриматися лише у першому таймі матчу – жоден зі своїх моментів обидві команди не реалізували. А у другому таймі зустрічі «Хлібодар» забив тричі. Відкрив рахунок Валентин Олійник; через три хвилини Сергій Грузин подвоїв рахунок. Олександр Тарасенко, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:0.

«Хлібодар» (Суботці) – «Буревісник» (Петрове) – 3:0 (0:0) (Олійник, 59; Грузин, 62; Тарасенко, 80)
«Хлібодар»: Москаленко, Кударенко (Кучеренко, 62), Чеботарьов, Стороженко, Васільцов (Попов, 83), Кравченко, Олійник (Семчук, 60), Матвієвський (Колюка, 86), Грузин (Якущенко, 82), Слівченко, Степаненко (Тарасенко, 75)
«Буревісник» (П): Єськов, Паненко, Лисак, Грінкевич Євген, Сиромятніков, Грінкевич Єгор, Бабанський, Шушпанов, Фарбанець, Солодов, Пономар
Попередження: Стороженко, 55 – Паненко, 65.

У Цибулевому місцева «Нива» протистояла дмитрівському «Колосу». Перша половина була рівною за змістом гри, але господарям вдалося свої моменти втілити у забиті м’ячі. Перший м’яч був забитий ударом з 30 метрів – Антон Оганесов помітив, що голкіпер гостей вийшов далеко з воріт, перекинув Дмитра Пастернака. Наприкінці тайму Антон Оганесов забив другий м’яч. Після перерви гості змогли один м’яч відіграти – результативно на добиванні зіграв Олексій Молчанов. А на 87-ій хвилині зустрічі господарі реалізували контрвипад три в два – відзначився Валентин Жуган.

«Нива» (Цибулеве) – «Колос» (Дмитрівка) – 3:1 (2:0) (Оганесов, 11, 43; Жуган В., 87 – Молчанов, 56)
«Нива»: Замуренко, Русін В. (Грабовський, 87), Гедерім, Герасимчук, Єльнік, Нагуляк, Паньковський, Москаленко, Аніцой (Жуган В., 46), Оганесов, Білоголовий
«Колос»: Пастернак, Ткаченко (Кушніренко, 79), Назаренко, Шевченко, Дергунов, Маринич, Андрієнко, Барбанов, Бондаренко (Молчанов, 46), Артьомов, Кущов (Волков А., 62)
Попередження: Русин В., 69 – Кущов, 49; Барбанов, 67; Маринич, 83.

Матч «Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Богданівка) перенесено на пізніший термін.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко