Головна » Перша ліга » Кропивницька «Зірка» у Києві зазнала поразки

Obol-ZirkaСьогодні, 12 серпня, у Києві кропивницька «Зірка» зустрічалася з місцевою командою «Оболонь Бровар».

До звітного матчу молода кропивницька команда підійшла без набраних очок, хоча у двох матчах з трьох «Зірка» грала вдома з двома фаворитами першої ліги цього сезону. На цьому тижні ФК «Зірка» орендував двох гравців СК «Дніпро-1» Олександра Сафронова та Олександра Бєляєва. З перших хвилин матчу вийшов лише Олександр Сафронов; Бєляєв же на полі з’явився у другому таймі, вийшовши на заміну.

У першому таймі матчу гості більше грали «другим номером», сподіваючись на свої контратаки. Олексій Збунь не поганий прохід здійснив по лівому флангу атаки, але на завершальній стадії зіграв не вдало. Господарі ж свої моменти не втілювали у забитий м’яч більше сорока хвилин.

На жаль, кропивницька команда не змогла вберегти свої ворота недоторканими до завершення першої половини зустрічі. На 43-ій хвилині Олег Слободян відкрив рахунок. Олег завершив атаку другим темпом ударом у ближній нижній кут воріт – Марк Медведєв не зумів виручити свою команду.

На початку другого тайму матчу активніше грали господарі. Біля воріт Марка Медведєва було створено кілька небезпечних моментів. У першому епізоді виручив гостей Марк Медведєв, перевівши м’яч на кутовий. А от після подачі з кутової позначки на виході помилився Марк Медведєв, але на щастя цим не скористався суперник.

На 75-ій хвилині матчу гості могли розраховувати на призначення пенальті, але арбітр не прийняв це рішення, вирішивши що проти гравця «Зірки» не порушували правила. А через три хвилини своїм моментом відповіли господарі: Костянтин Коваленко не влучив у створ воріт з убійної позиції.

На 80-ій хвилині матчу у боротьбі з захисником киян у штрафному майданчику господарів впав Олексій Збунь – арбітр розцінив цей епізод як симуляцію і показав жовту картку гравцю «Зірки». До честі гостей вони наприкінці матчу зуміли створити фінальний штурм воріт господарів, намагаючись уникнути поразки. Були пару напівмоментів, але не вдалося їх реалізувати. У компенсовані хвилини на стандартне положення підключався і голкіпер «Зірки» Марк Мадведєв. У підсумку кропивницька «Зірка» з рахунком 0:1 зазнала поразки у Києві.

У наступному турі, 18 серпня, кропивницька «Зірка» має вдома приймати харківську «Кобру». Але чи відбудеться цей матч на разі не відомо. Адже на цих вихідних «Кобра» вдома не грала з «Гірник-Спортом» і існування харківського клубу під великим питанням. Можливо вже завтра, 13 серпня, стане відома офіційна інформація щодо матчу у Кропивницькому, початок якого запланований на 17.00.

«Оболонь Бровар» (Київ) – «Зірка» (Кропивницький) – 1:0 (1:0) (Слободян, 43)
«Оболонь Бровар» (старт): Федорівський, Гуськов, Деребчинський, Єфремов, Мединський, Покотилюк, Коваленко, Семенко, Слободян, Ульянченко, Шевченко
«Зірка»: Медведєв, Сафронов, Хорольський (Бєляєв, 53), Авер’янов, Рудницький (Сьомка, 79), Збунь, Маткобожик, Хамільтон, Нерубенко, Поплавка, Дугієнко