Головна » Перша ліга » «Зірка» зіграла внічию з «Гірником»

fczirka«Зірка» в Нікополі провела другий товариський матч під час нинішнього навчально-тренувального збору. Суперником був криворізький «Гірник».
Зазначимо, що в стартовому складі вийшли два новобранці: на позиції центрального захисника Олександр Кучеренко і на позиції «опорника» Владислав Лупашко. До речі, до заявки на матч не потрапили Артем Щедрий, Олександр Акименко, Ігор Загальський та Максим Ковальов.
На початку матчу обмінялися ударами зі штрафних: удар Владислава Лупашка заблокував захисник, а Павло Поштаренко з другої спроби зафіксував м’яч після виконання Володимиром Баєнком стандарту. Голкіпер криворіжців парирував підступний удар Владислава Поліщука. А на 21-ій хвилині матчу спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти – забивають тобі. Андрій Бацула не зумів замкнути ближню штангу, не дотягнувшись до м’яча, і вже у наступній атаці «Гірник» відкрив рахунок: Ігор Бука «зняв павутину» дев’ятки воріт Павла Поштаренка. До завершення першої половини матчу створити по-справжньому небезпечні моменти командам не вдалося. Було чимало єдиноборств та боротьби. На перерву команди пішли за мінімальної переваги «Гірника» – 1:0.
Початок другого тайму зустрічі був за кіровоградською командою, яка активно намагалася зрівняти рахунок і їй це вдалося. Якщо спроби Владислава Лупашко та Бориса Баранця були марними, то Роман Локтіонов свій вихід один на один з голкіпером реалізував. А через кілька хвилин Андрій Мостовий міг вивести кіровоградців вперед, але Павлов вибив м’яч з лінії пустих воріт. Голкіпер криворіжців «витягнув» м’яч з під перекладини після удару Бориса Баранця. Маючи територіальну перевагу, «Зірка» вийти вперед не зуміла. В останній десятихвилинці матчу пожвавилися у атаці гравці «Гірника». Ігор Солдат з передачі Буки не використав свою можливість відзначитися. Зустріч заврешилася внічию – 1:1.
Нагадаємо, що в січні цього року команди зустрічалися між собою в контрольному матчі і тоді «Гірник» святкував перемогу з рахунком 1:0.
Наступний свій товариський матч «Зірка» має провести 9 березня. Суперником буде команда другої ліги «Макіїввугілля».

«Зірка» – «Гірник» 1:1 (0:1) (Локтіонов, 57 – Бука, 21)
«Зірка»: Поштаренко, Фатєєв, Бочкур, Кучеренко, Допілка, Лупашко, Бацула (Локтіонов, 52), Баранець Г., Баранець Б., Мостовий, Чичиков.

Віктор Слюсаренко, портал  «Спортивна Кіровоградщина».