Головна » Прем'єр-Ліга » Володимир Шаран: нам потрібне посилення в атаці

SharanГоловний тренер “Олександрії” Володимир Шаран розповів про кадрову ситуацію в команді і поділився очікуваннями перед поєдинком проти “Арсеналу” в 4-му турі УПЛ.

За словами наставника олександрійців, команда потребує підсилення атакуючої лінії. При цьому Шаран задоволений рівнем виступів молодих гравців.

«Бачу, що нам потрібне посилення. Це більше стосується атакуючої лінії. Хоча молодь у нас дійсно непогана, бо в минулому сезоні вони зайняли третє місце, і зараз грають непогано, йдуть на першому місці. Однак хочеться, щоб було посилення не тільки молодими, але і більш досвідченими гравцями », – сказав головний тренер в інтерв’ю Футбол News.

Найближчим суперником Олександрії в УПЛ стане Арсенал-Київ. У разі перемоги команда Шарана продовжить очолювати турнірну таблицю чемпіонату – після трьох турів в її активі 9 очок.

«Думаю, що нас чекає найскладніша гра, якщо порівнювати з тими матчами, які ми вже проводили. Тому що найголовнішим буде налаштувати хлопців на гру психологічно. Думаю, що у нас хлопці серйозні, вони все прекрасно розуміють. Завдання стоїть потрапити до першої шістки, і всі хочуть цього досягти ».

«Переконаний, що ми будемо налаштовані, по крайней мере, не гірше Арсеналу. Я бачив, як Арсенал виходив проти Маріуполя, як вони грали, як віддавалися, як раділи забитому м’ячу. І тренер, і команда в цілому. Тому найголовніше – не програти цю команду в настрої».


error: Копіювання заборонено!