Головна » Прем'єр-Ліга » Василь Грицук: наш стиль дає результат

grytsukПівзахисник “Олександрії” Василь Грицук поділився думками про старт команди в сезоні 18/19.

- Василю, три матчі (причому два на виїзді) – три перемоги. Перше місце в таблиці. Ви самі сподівалися на такий блискучий старт сезону?

- В Олександрії ніхто не думав, що старт сезону вийде настільки успішним. З іншого боку, ми завжди, на будь-який матч, виходимо з наміром перемагати. Значить, вся команда добре попрацювала на літніх тренувальних зборах.

- Розмірковуючи про початок чемпіонату і виступ Олександрії, фахівці акцентують на фірмовому стилі команди, його можна назвати анти-тікі-така: мінімальне володіння м’ячем, швидкі контратаки через довгі паси, готовність футболістів до силової боротьби …

- Все це правильні спостереження. Кожен керманич має свій стиль, і Володимир Шаран – не виняток: він просить нас грати так, як всі бачать на полі. Головне те, що наш стиль дає результат, він виправдав себе за ті кілька років, що Володимир Богданович є тренером Олександрії.

- Цікавий момент: поки Ваша команда не пропускала м’ячів, при тому, що влітку не дорахувалася провідного центрбека – Андрія Гітченка.

- Я б ще відзначив, що суперники не так вже й багато моментів нам створили. Поки не можна сказати, що Юрій Паньків – дуже сильний воротар – працює в поті чола (хоча все ще можливо – сезон довгий!) … Вважаю, нуль в графі пропущені м’ячі – заслуга всіх футболістів, в тому числі нападників, які допомагають захисникам при захисті, – сказав футболіст.

Офіційний сайт УПЛ


error: Копіювання заборонено!