Головна » Прем'єр-Ліга » “Олександрія” розгромила команду другої ліги

fc_olexandПоточний лідер Прем’єр-ліги “Олександрія” зіграла контрольний матч з одним із фаворитів Другої ліги – “Кременем”.

Володимир Шаран задіяв у першому таймі гравців, які не брали участі в поєдинку з “Десною”. А після перерви в складі “Олександрії” вийшли футболісти з молодіжного складу. Тим не менше це не завадило більш статусні команді здобути впевнену перемогу з рахунком 3:0

8 серпня. Контрольний матч

“Олександрія” – “Кремінь” (Кременчук) 3:0 (1:0) (Пономар 11, Семенов 57 пен, Глоба 90)

Склад “Олександрії”

Перший тайм: Дмитро Рудик, Станіслав Микицей, Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Гліб Бухал, Кирило Ковалець, Максим Задерака, Віталій Пономар, Олексій Довгий – К, Євген Протасов, Дмитро Шастал.

Другий тайм: Владислав Леванідов, Іван Гура, Владислав Шкіндер, Андрій Глоба, Дмитро Семенов, Сергій Русьян, Святослав Шевчук, Кирило Прокопчук, Денис Устименко, Вадим Гранчар, Богдан Литвяк (Маркіян Пиріг, 81’)