Головна » Перша ліга » Андрій Запорожан: Перед нами поставлено завдання завоювати путівку до елітного дивізіону

zaporozhanПо закінченню навчально-тренувального збору, який проходив в Туреччині, прес- служба ФК «Олександрія» поспілкувалася з капітаном команди – Андрієм Запорожаном.

- Андрію, очевидно, що ти найбільше провів таких тренувальних зборів в складі нашої команди. Як особисто для тебе пройшли ці збори?
– Навантаження були великі, було тяжко, але це наша робота. Хотілося б виказати слова вдячності президенту футбольного клубу за те, що надав нам можливість провести навчально-тренувальний збір в Туреччині в прекрасних комфортних умовах. Я вважаю, що команда попрацювала продуктивно.

- Тобі – капітану, видніше. Як показали себе на зборах твої партнери по команді?
– Все пройшло добре, головне, що ні в кого не було значних травм. Зараз наша задача готуватися до першого матчу. Як то кажуть: «як стартонеш, так і буде далі».

- Що можеш сказати про новобранців команди?
– На мою думку, хлопці себе добре зарекомендували і підсилять гру нашої команди.

- Як емоційно команда налаштована на весняну частину чемпіонату?
– Хлопці в гарному настрої, вже встигли засумувати за справжнім футболом. В Олександрії буде ще над чим попрацювати, щоб взяти вдалий старт у другій частині чемпіонату і виконати задачу, яка поставлена перед нами, а саме зайняти першу сходинку в турнірній таблиці і завоювати путівку до елітного дивізіону.

- Як тебе зустріла родина?
– Тепло, з обіймами і поцілунками. Дуже сумував за ними, так як і вони за мною. Три тижні тяжко бути без рідних.

Офіційний сайт фК “Олександрія”


error: Копіювання заборонено!