Головна » Бейсбол » Чемпіонат Європи у Кропивницькому: Україна здолала Угорщину

Krop-bas-2018У Кропивницькому відбувся другий матч четвертого ігрового дня чемпіонату Європи з бейсболу (група “С”).

Нагадаємо, що у першому матчі турніру зустрічалися збірні Угорщини та Румунії – 7:3 на користь румунів. У другому матчі за рахунку 15:0 матч Україна – Естонія було запинено у зв’язку зі значною перевагою українських бейсболістів – для перемоги вистачило 5 інінгів. У першому матчі другого туру Естонія сенсаційно перемогла Румунію – 5:4. Другий тур завершував матчу Грузія – Угорщина. Грузинські бейсболісти здобули вольову перемогу з рахунком 16:9. Вчора відбувся перший матч третього туру Естонія – Угорщина. Зустріч була напруженою та малорезультативною – 3:2 на користь естонців.

І ще вчора у другому матчі третього туру Україна мала зустрітися з Грузією. Але погодні внесли корективи у графік змагань. У зв’зку з дощовою погодою матч Україна – Грузія перенесли на сьогоднішній ранок. Україна з рахунком 12:1 перемогла Грузію.

Грузинські бейсболісти мало досить мало часу для відпочинку (лише дві години) і у грі з румунами це далося взнаки. Румунія з рахунком 17:7 перемогла Грузію.

Матч Україна – Угорщина завершив сьогоднішній ігровий день змагань. Для українських бейсболістів це був другий матч сьогодні. Було не легко, але наші бейсболісти святкували третю перемогу у третьох матчах. Угорщина намагалася після трьох поразок наостанок грюкнути дверима, але не вдалося. З рахунком 9:3 перемогла Україна.

2018-07-26-5

Завтра відбудуться два завершальні матчі групи. О 16.00 розпочнеться матч Україна – Румунія. Прийдіть та підтримайте наших бейсболістів!

 

Турнірна таблиця

Команда І В П

%

1. Україна 3 3 0 100
2. Естонія 3 2 1 66
3. Румунія 3 2 1 66
4. Грузія 3 1 2 33
5. Угорщина 4 0 4 0

Розклад наступних матчів групи “С” чемпіонату:

П’ятниця, 27 липня

11:00 Естонія – Грузія;

16:00 Румунія – Україна.

У суботу, 28 липня в фіналі чемпіонату о 14.00 зустрінуться дві команди, що посіли перше та друге місце за підсумками групового етапу.

Всі ігри турніру проходитимуть на бейсбольному стадіоні СДЮШОР-2 (район Олексіївки, вулиця Курганна, 64).

 


error: Копіювання заборонено!