Головна » Перша ліга » «Інгулець» вдома програв краматорському «Авангарду»

ing-avanСьогодні, 21 липня, у Петровому (Кіровоградська область) місцевий «Інгулець» приймав краматорський «Авангард».
Цей матч відбувся у рамках 1-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги. Нагадаємо, що у минулому сезоні «Інгулець» теж чемпіонат розпочинав матчем з «Авангардом», але тоді команди грали у Краматорському і зустріч завершилася впевненою перемогою петрівчан – 3:0. А як буде цього разу? Відповідь на це питання і дав звітний матч.

Аналізуючи стартовий склад господарів варто відзначити, з семи новачків, що в літнє міжсезоння поповнили склад «Інгульця», з перших хвилин вийшов Ілля Коваленко. Ще 5 новачків залишилися на лаві запасних, Ярослав Гоменко до заявки на звітний матч не потрапив.

Команди жваво розпочали звітний матч. З 5-ої хвилини господарі заволоділи ініціативою на футбольному полі, більше контролюючи м’яч. На восьмій хвилині Вячеслав Піднебенной небезпечно виконував подачу зі штрафного, але надійно зіграв захисник гостей Роман Мірошник.

На 16-ій хвилині після подачі Дмитра Скоблова з кутової позначки Олексій Лобов ударом головою відкрив рахунок. Але вже у наступній атаці господарі зрівняли рахунок – Олександр Мішуренко з меж штрафного майданчику пробивав по воротах гостей і Роман Мірошник невдало підставив ногу, зрізавши м’яч у сітку власних воріт.

У середині першого тайму матчу гравці «Інгульці» мали можливість вийти вперед, але не пощастило: Євген Запорожець вивів на ударну позицію Олександра Акименка і кращий бомбардир першої ліги минулого сезону пробив поруч з дальнім нижній кутом воріт.

Центр захисту гостей ще у першому таймі матчу почав припускатися тактичних помилок і цим старалися скористатися футболісти «Інгульця». Два моменти мав Ілля Коваленка. У першому епізоді Ілля пробив повз ворота, у другому захисник завдяки самовідданому підкаті встиг заблокувати удар гравця господарів. А на 31-ій хвилині матчу з кута у штрафний майданчик гостей увірвався Акименко – обігравши опонента, Олександр потужно пробив по воротах, але краматорців врятував їх голкіпер Артур Денчук. Перший тайм матчу завершився з рахунком 1:1.

На старті другого тайму матчу гості вийшли вперед Дмитро Задерецький взяв гру на себе, обійшовши кількох опоненті, намагався проти по воротах, але його удар заблокували – м’яч підібрав Ігор Кірієнко, що звільнився від опікуна і результативно пробив у правий нижній кут воріт господарів – 1:2. А на 50-ій хвилині матчу Олександр Акименко поблизу лінії штрафного майданчику суперника прийняв м’яч і з другого дотику пробив у нижній кут воріт краматорців – 2:2. А на 52-ій хвилині матчу знову про себе нагадав Дмитро Задерецький – він підхопив м’яч у штрафному майданчику суперника і пробив у нижній кут воріт – 2:3.

Гості провели кілька замін, і один з гравців, що вийшов на заміну, Єгор Демченко на 70-ій хвилині результативно пробив у притик ближньої штанги – 2:4. Господарі намагалися відігратися, але не вдавалося. Каміль Хучбаров з флангу подавав і Олександр Козлов головою пробив вище воріт. Матч завершився з рахунком 4:2 на користь гостей.

У минулому сезоні «Інгулець» вирізнявся своєю надійною грою в обороні. Сьогодні ж захист господарі не порадував – чотири пропущені м’ячі у одному матчі.

У наступному турі, 28 липня, «Інгулець» знову зіграє вдома: підопічні Сергія Лавриненка приймуть івано-франківське «Прикарпаття», яке, нагадаємо, вчора вдома у стартовому матчі чемпіонату поступилося «Балканам» (0:1).

«Інгулець» (Петрове) – «Авангард» (Краматорськ) – 2:4 (1:1) (Мірошник, 17 (авт.); Акименко, 50 – Лобов, 16; Кірієнко, 47; Демченко, 70)
«Інгулець»: Ганєв, Балан, Гончаренко, Кучеренко, Синьогуб, Лупашко, Піднебенний (Клименко, 86), Запорожець (Козак, 59), Коваленко (Хучбаров, 74), Мішуренко (Козлов, 74), Акименко.
«Авангард»: Денчук, Моісеєнко (Лучик, 79), Лобов, Мірошник, Ємець, Полюлях (Синицький, 60), Шершень, Задерецький (Удот, 67), Собко (Воробей, 65), Скоблов (Демченко, 67), Кірієнко
Попередження: Собко, 49; Полюлях, 58; Шершень, 86.

Сьогодні відбулися ще чотири матчі 1-го туру першої ліги:
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Суми» – 1:2 (1:0) (Лозовий, 36 – Яворський, 65; Бовтрук, 68)
«Колос» (Ковалівка) – «Кобра» (Харків) – 4:0 (2:0) (Гавриш, 2; Лисенко, 30, 47 (п); Костишин, 77 (п))
«Миколаїв» – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 0:0
«Рух» (Винники) – СК «Дніпро-1» (Дніпро) – 1:3 (0:1) (Бусько, 62 – Когут, 35; Чичиков, 68; Куліш, 90)
Завтра, 22 липня, два матчі закриють програму 1-го туру першої ліги: у Кропивницькому «Зірка» прийме луцьку «Волинь», а до Харкова на матч з «Металістом 1925» завітає «Агробізнес» (Волочиськ).