Володимир Ковалюк: До старту сезону ми готові

fcprikarp212У рамках підготовки до старту у Першій лізі “Прикарпаття” провело два навчально-тренувальних збори, у ході яких івано-франківці зігралі сім контрольних матчів. Про те, як готувалися “зелено-жовті” у літнє міжсезоння, які завдання поставлені перед командою розповів головний тренер Володимир Ковалюк.

– Перш за все, хочу відзначити, що все заплановане тренерським складом команди, вдалось виконати у рамках підготовки до нового сезону, дебюту у Першій лізі. Під час перших зборів ми провели три контрольні матчі. На жаль, під час зборів у Яремче, деякі корективи внесла погода. Внаслідок чого прийшлось вносити зміни.

Далі готувались в Івано-Франківську, також їздили на товариські ігри. Ми зробили величезний обсяг роботи, тож не дивно, що у деяких спарингах у футболістів не вистачало свіжості. Після останнього контрольного матчу ми перейшли на режим одноразових тренувань, щоб до старту чемпіонату хлопці набрали оптимальну форму.

– В деяких матчах під час підготовки команда не досягала позитивного результату. В чому причина?
– Ми не ставили завдань за будь-якої ціни у тих тренувальних матчах здобути перемоги. Насамперед, на підготовчому етапі стояло питання перевірити наявних у нас футболістів та напрацювати певні ігрові схеми. У поєдинках з слабшим суперником можна спробувати всі свої задумки і спробувати їх у дії. Адже коли граєш з сильнішим суперником, то вони елементарно не дають це зробити. Вважаю, що це був правильний крок. Так, в певних іграх у нас не все виходило, багато моментів не реалізували. Втім, ми зіграли достатньо матчів, зробили певні висновки. Результат командою потрібно буде досягати в офіційних матчах.

– Чого чекаєте від нового сезону? Які поставлені завдання?
– У нас завдання – потрапити в “десятку” кращих команд Першої ліги, буде дуже цікаво боротися для мене, як тренера, і для футболістів. Думаю, вболівальники будуть приходити на футбол, бо наша команда грає саме для них. Це було відчутно минулого сезону, адже “Прикарпаття” мало найбільшу глядацьку аудиторію в Другій лізі.

Усі футболісти до старту сезону підходять в оптимальній формі. Сподіваюсь, що капітан команди Володимир Боришкевич, у якого була мікротравма, вже буде готовий до гри з “Балканами”. Ми рухаємось вперед і прогресуємо, і це – не може не тішити. Хочу закликати вболівальників долучитися до підтримки команди. Адже кожен придбаний абонемент, кожен квиток на гру – це вже вклад у розвиток футболу.

– Ваші побажання усім вболівальникам “Команди рідного краю”…
– Насамперед я хочу привітати всіх з початком нового сезону. Мені дуже приємно, що люди цікавляться цією подією, є людям куди піти, щоб вони могли свої емоції лишати на стадіоні. Для наших вболівальників цікаво подивитися на команди, які ще недавно грали в Лізі Європи. Люди люблять футбол, цікавляться ним…

 Хочу запевнити, що ми будемо віддавати всі сили на полі, не буде легко з нами грати жодному з суперників. Хоч у Першій лізі слабких команд немає. Зокрема, “Балкани” – міцний середняк. Хотілося б, щоб хлопці налаштувалися на гру, постаралися і щоб 12-ий гравець нас підтримав. Вірю, що команда зробить все від неї можливе щоб порадувати своїх прихильників добротним футболом та позитивним результатом у стартовому поєдинку.

Офіційний сайт ФК “Прикарпаття”

Нагадаємо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» www.sport-kr.com.ua/?page_id=24138, на якій систематизуються новини по підготовці команд до наступного сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Так як остаточного складу першої ліги ще немає (на Конференції ПФЛ було сформовано першу лігу з 17 команд, а з 18-ою ще не визначилися – надали право охтирському «Нафтовику» – в разі відмови буде грати «Кремінь»), то у блозі порталу поки ще відображатимуться новини по 15 командах першої ліги (новини про «Зірку» та «Інгулець» як представників Кіровоградщини будуть у розділі «Перша ліга»).

Перейти на сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів») або нижче цього тексту:

leaga-1