Головна » Бейсбол » Прес-конференція щодо проведення чемпіонату Європи у Кропивницькому

base-pressСьогодні, 18 липня, у Прес-клубі міста Кропивницького відбулася прес-конференція з приводу проведення в Кропивницькому чемпіонату Європи з бейсболу (група «С»).

Учасниками прес-конференції були головний тренер національної збірної України з бейсболу, Заслужений тренер України;, Олег Бойко, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Уляна Соколенко та бейсбольний блогер Олександр Виноградов.

Під час прес-конференції, зокрема наставник збірної України з бейсболу Олег Бойко зазначив наступне: «головне для нас – перемога. Ми зібрали найкращих гравців. Дуже сподіваємося на вдалий виступ. Збірна України буде грати вдома. І це приємно. Після чемпіонату Європи щось залишиться. По-перше, це досвід проведення змагань такого рівня. По-друге, ремонт на стадіоні, чого не було багато років».

Щодо рівня суперників Олег Бойко відзначив, що Естонія, з якою прийдеться зіграти у першому турі, є загадкою. З нею ще раніше не грали. Наступним суперником буде Грузія. З цією країною маємо негативний досвід, але то було дуже давно – 20 років тому. Угорщина та Румунія є надзвичайно серйозними суперниками. В Угорщині завжди вигравали, але було не легко. У їх країні прийнято програму розвитку бейсболу і їх успіхи вражають. У Румунії грає два гравці міжнародного рівня – один виступає в італійському клубі, інший – у нідерландському. Румунію вважають головним претендентом на перемогу у групі, але ми проти цього…

Уляна Соколенко ж зазначила: «чемпіонат Європи – подія високого рівня. Важливість цієї події навіть не обговорюється. Це, зокрема, по-перше, можливість привернути увагу до ігрових видів спорту, до збірної України, кістяк якої складають спортсмени з Кропивницького. Це наша гордість. Це можливість показати рівень підготовки змагань. Шанс покращити матеріально-технічну базу бейсболу. Можете зараз подивитися як змінився стадіон. Ми вболіваємо за збірну України. Перемога у групі є першим кроком до Олімпійських Ігор. Ми маємо такий шанс потрапити на Олімпійські Ігри. В ігрових видах спорту складно отримати путівку на Олімпійські Ігри».

Портал «Спортивна Кіровоградщина», фото fotoinform.net


error: Копіювання заборонено!