Вольова перемога “Олександрії” над “Кременем” (+фото)

2018-07-15-0Сьогодні на стадіоні “Ніка” відбувся товариський матч ФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» (Кременчук).

Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. Всі голи були забиті у першій половині матчу. Спочатку гості відкрили рахунок. А до перерви Євген Банада зумів не лише зрівняти рахунок, але і у компенсовані хвилини тайму забити переможний м’яч.

ФК «Олександрія» – МФК «Кремінь» (Кременчук) – 2:1 (2:1) (Євген Банадаа, 39; 45+2 – Владислав Сидоренко, 35)
«Олександрія»: 1-й тайм – Юрій Паньків, Андрій Цуріков, Антон Шендрік, Валерій Бондаренко, Павло Пашаєв, Олексій Довгий, Андрій Запорожан, Євген Банада, Василь Грицук, Максим Задерака, Артем Сітало;
2-й тайм – Юрій Паньків (Дмитро Рудик, 76’), Андрій Цуріков, Гліб Бухал, Валерій Бондаренко (Владислав Бабогло, 62’), Павло Пашаєв (Дмитро Шастал, 62’), Олексій Довгий (Станіслав Микицей, 71’), Андрій Бацула, Кирило Ковалець, Артем Полярус, Євген Протасов, Віталій Пономар.
Головний тренер: Володимир Шаран.
«Кремінь»: 1-й тайм – Андрій Олійник, Богдан Бичков, Дмитро Ентін, Сергій Чембай, Валерій Курелег, Владислав Піскун – К, Ернест Астахов, Іван Гребінюк, Владислав Сидоренко, Сергій Степанчук, Денис Бєлоусов;
2-й тайм – Ярослав Котляров, потенційний новачок, Дмитро Ентін (Сергій Чембай, 76’), Максим Богданов, Іван Куць, Денис Белоусов (Тахір Казиміров, 75’), Сергій Вовкодав, Ернест Астахов, Іван Янаков, Костянтин Чорній, Герасим Резесидзе.
Головний тренер: Ігор Столовицький