Головна » Блоги » “Колос” розгромив дубль “Шахтаря”

kolos-kovalivkaКовалівці у товариському матчі завдали поразки дублерам донецького «Шахтаря».

Яскрава та динамічна гра, що її у контрольному поєдинку з «Шахтарем» U-21 продемонстрували футболісти «Колоса», прийшлася до душі не лише уболівальникам ковалівців, які завітали до Щасливого, щоб переглянути багатообіцяючий матч за участю своєї улюбленої команди, вона ще й викликала захоплення у пересічних глядачів, які на трибунах «Княжої-Арені» зібралися задля банального перегляду пересічної, на їхній погляд, події.

В першому таймі найбільш близькими до успіху були ковалівці. Однак, скористатися своїми нагодами сповна підопічним Руслана Костишина не вдалося: в першому епізоді «гірників» вибачив Морозко, який, замикаючи прострільну передачу з правого флангу від Бондаренка, влучив у стійку воріт; в іншому — вище заповітної цілі пробив Бондаренко, пошивши оборонців у дурні на вході до штрафного майданчика. Тож, забитих м’ячів глядачам довелося чекати близько години, поки, на старті другого тайму, за справу не взявся Дорошенко, який відкрив рахунок в матчі після того, як вдало зіграв на добиванні. Ще за декілька хвилин «гірники» пропустили вдруге. На цей раз м’яч до їхніх воріт відправив потенційний новачок ковалівців. Він скористався жахливою помилкою захисників «Шахтаря» біля власних воріт і добив м’яча в сітку з лінії воріт.

Цікаво, що цьому ж гравцеві судилося стати автором й останнього забитого м’яча у поєдинку. За двадцять хвилин до фінального свистка потенційний ковалівець увігнав «смугаствого» у правий від воротаря кут після розрізної передачі Дениса Костишина. 3:0 — «Колос» перемагає «Шахтар»!

ТМ. «Шахтар» U-21 Донецьк — «Колос» Ковалівка — 0:3 (0:0)
13 липня. Щасливе. 100 глядачів.
«Колос»: Волинець, Зозуля, Максименко, Тєрєхов, Охрончук, Рябов, Коропецький, Ден. Костишин, Морозко, Бондаренко, ГНП. На заміну виходили: Дорошенко і троє гравців не перегляді (ГНП).
Голи: Дорошенко (53), ГНП (60, 67).