Головна » Блоги » “Балкани” підписали двох новачків

balkanuФутбольний клуб “Балкани” підсилився двома футболістами.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, перший професійний контракт в своїй кар’єрі підписав 19-річний півзахисник Віталій Гузенко.

Також відносини з клубом оформив 20-річний захисник Олексій Чернишов, який до цього виступав в одеській “Жемчужины”.

Нагадаємо, що новий сезон в чемпіонаті почнеться вже на наступних вихідних, а першим суперником “Балкан” буде “Прикарпаття”.

 

Нагадаємо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» www.sport-kr.com.ua/?page_id=24138, на якій систематизуються новини по підготовці команд до наступного сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Так як остаточного складу першої ліги ще немає (на Конференції ПФЛ було сформовано першу лігу з 17 команд, а з 18-ою ще не визначилися – надали право охтирському «Нафтовику» – в разі відмови буде грати «Кремінь»), то у блозі порталу поки ще відображатимуться новини по 15 командах першої ліги (новини про «Зірку» та «Інгулець» як представників Кіровоградщини будуть у розділі «Перша ліга»).

Перейти на сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів») або нижче цього тексту:

leaga-1


error: Копіювання заборонено!