Головна » Перша ліга » Кропивницька «Зірка» провела третій спаринг

2018-07-11-00Кропивницька «Зірка» продовжила свою підготовку матчем з новоствореним запорізьким «Металургом», який цього року дебютує в другій лізі.

Матч розпочався в повільному темпі, а через велику кількість браку в передачах та жарку погоду, здавалося, моментів буде не дуже багато. Тим не менш, вже на 9-ій хвилині «Зірка» створила гольовий момент, коли на передачу Олексія Збуня відгукнувся один з потенційних новачків, але пробив неточно. «Металург» же на 15-ій хвилині несподівано відкрив рахунок. Провал в обороні призвів до виходу сам на сам форварда гостей, який пробив повз Богдана Степанцова.

Цікаво, що після цього гра перейшла у «рваний» режим, і реальних гольових моментів до кінця тайму практично не виникало. Новачки обох команд намагалися продемонструвати тренерським штабам своє вміння, але виходило це доволі сумбурно. А за три хвилини до кінця першої половини гри гості подвоїли рахунок – передача з правого флангу нападу призвела до влучного удару головою нападника гостей, якому ніяк не зміг завадити Олександр Маткобожик.

Друга половина матчу нагадувала першу. Запасні обох команд, які з’явилися, довгий час не могли налагодити свою гру. Здавалося, що доволі нецікава гра так і завершиться. Але, останні 20 хвилин кропивницькі футболісти пішли на справжній штурм, і моменти почали виникати один за одним. Більшість атак «Зірки» йшли через Максима Авер’янова та Дмитра Касімова. На 75-ій хвилині саме вивірена подача Авер’янова зі штрафного на дальню штангу закінчилася ударом Касімова в ближній кут головою. 1:2!

А після цього вболівальники, яких знов було чимало на трибунах як для товариської гри, лише встигали хапатися за голову: передача Авер’янова на Сьомку, який перевіряє на міцність штангу; передача Авер’янова на Боздаган’яна, вихід на ворота, але вкрай неточний удар; передача Авер’янова на потенційного новачка, але на місці після його удару голкіпер; знову передача Авер’янова на Касімова, та на цей раз удар в ближній кут парирує воротар… В другому таймі гравці «Зірки», що вийшли, вирізнялися бажанням комбінувати та атакувати. Хоча, справедливості ради, треба зазначити, що «Металург» в перерві між цими атаками, відзначився втретє, але з положення «поза грою».

Ну а фінальний штурм приніс ще два небезпечних удари – Лопушенка та того ж Касімова. Але вони, як і кутові, що були наприкінці гри, рахунок зрівняти не дозволили. Тож «Зірка» програє в товариській грі 1:2.

«Зірка» (Кропивницький) – «Металург» (Запоріжжя) – 1:2 (0:2).

11 липня 2018 року (середа). Початок о 17:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». + 27 С. 200 глядачів. Товариський матч.

«Зірка»: 12. Степанцов Богдан (74. Медведєв Марк, 46); 85. Ходорченко Микита (83. гравець на перегляді, 46); 50. Дугієнко Олександр (54. Коноваленко Максим, 46), 59. Маткобожик Олександр (56. гравець на перегляді, 46), 48. гравець на перегляді (46. гравець на перегляді, 46), 65. гравець на перегляді (49. Хруленко Олександр, 35; Лопушенко Ігор, 64), 68. гравець на перегляді (51. гравець на перегляді, 46), 71. Збунь Олексій к/к (86. Авер’янов Максим, 61), 47. Рудницький Іван (80. Касімов Дмитро, 25), 35. гравець на перегляді (57. Сьомка Артем, 37), 39. Писарєв Станіслав (91. Боздаган’ян Михайло, 46). В.о. головного тренера Горбань Андрій.

Голи: 0:1, гравець на перегляді (15); 0:2, гравець на перегляді (42); 1:2. Касімов Дмитро (75).

Офіційний сайт ФК «Зірка»

Нагадаємо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» www.sport-kr.com.ua/?page_id=24138, на якій систематизуються новини по підготовці команд до наступного сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Так як остаточного складу першої ліги ще немає (на Конференції ПФЛ було сформовано першу лігу з 17 команд, а з 18-ою ще не визначилися – надали право охтирському «Нафтовику» – в разі відмови буде грати «Кремінь»), то у блозі порталу поки ще відображатимуться новини по 15 командах першої ліги (новини про «Зірку» та «Інгулець» як представників Кіровоградщини будуть у розділі «Перша ліга»).

Перейти на сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів») або нижче цього тексту: