Головна » Перша ліга » «Зірка» поступилася запорізькому «Металургу» (+фото)

2018-07-11-00Сьогодні у Кропивницькому місцева «Зірка» у товариському матчі протистояла запорізькому «Металургу».

Команда із Запоріжжя, відразу відзначимо, у своєму складі мала більш досвідченіших гравців, і можливо досвід визначив долю зустрічі. Гостям вдалося забити швидкий м’яч – на 15-ій хвилині матчу гравець, який перебуває на перегляді у «Металурга», реалізував вихід один на один з голкіпером. А наприкінці першої половини зустрічі він же подвоїв рахунок, результативно замкнувши подачу з флангу.

У другому таймі матчу кропивницька «Зірка» значно оновила свій склад, мала шанси уникнути поразки, але не вдалося. На 75-ій хвилині матчу гравець «Зірки» один мяч відіграв. Через дві хвилини могли зрівняти рахунок, але гостей врятувала штанга їх воріт. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь МФК «Металург».

14 липня у Горішніх Плавнях кропивницька «Зірка» зустрінеться місцевою командою «Гірник-Спорт».