Головна » Блоги » “Суми” здолали “Полісся”

SumuПФК “Суми” в напруженому поєдинку здолали ФК “Полісся” 1-0, відзначившись уже в дебюті матчу.

Гра була багатою на гострі моменти, ПФК “Суми” мали чудові шанси для того, щоб подвоїти рахунок, про те не вистачало завершального удару.

Варто відзначити хорошу гру нашого соперника. ФК “Полісся” мало декілька прекрасних нагод, щоб зрівняти рахунок, але на шляху мяча траплялась то перекладина, то чудова гра наших воротарів.

ПФК “Суми” продовжують підготовку до чемпіонату і вже в понеділок зіграють з Черкаським Дніпром.

 

Нагадаємо, що на порталі «Спортивна Кіровоградщина» створено спеціальну сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» www.sport-kr.com.ua/?page_id=24138, на якій систематизуються новини по підготовці команд до наступного сезону – новини розміщуються у блозі порталу, а посилання розміщаються на сторінці. У новинах вашій увазі пропонуються останні переходи гравців, товариські матчі та інше.

Так як остаточного складу першої ліги ще немає (на Конференції ПФЛ було сформовано першу лігу з 17 команд, а з 18-ою ще не визначилися – надали право охтирському «Нафтовику» – в разі відмови буде грати «Кремінь»), то у блозі порталу поки ще відображатимуться новини по 15 командах першої ліги (новини про «Зірку» та «Інгулець» як представників Кіровоградщини будуть у розділі «Перша ліга»).

Перейти на сторінку «Підготовка команд-суперниць по першій лізі» можна натиснувши на банер у правій колонці сайту (нижче «Блогів») або нижче цього тексту:

leaga-1


error: Копіювання заборонено!