У Знам’янському районі визначилися фіналісти Кубка пам’яті Сергія Коржа

znam-rnУ Богданівці відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка пам’яті Сергія Коржа «Буревісник» – «Нива».

Обидві команди порадували глядачів результативним футболом – були забиті м’ячі на будь-який смак. У першій половині зустрічі господарям вдалося забити швидкий м’яч. Через шість хвилин нападник «Буревісника» Олександр Постільняк заробив пенальті і сам його реалізував. А ще через шість хвилин вже у ворота господарів було призначено пенальті – його реалізував Валентин Жуган. Олександр Зайцев завершив змістову комбінацію за участі Романа Дарьєва і Олександра Постільняка, в один дотик переправивши м’яч у сітку воріт «Ниви».

Після перерви Євген Наводничий збільшив рахунок до 4:1. Потім гості два м’ячі відіграли, скоротивши рахунок до мінімуму – 4:3. За короткий інтервал часу господарі забили три м’ячі. Матч завершився з рахунком 7:3 на користь богданівського «Буревісника».

У фіналі Кубка пам’яті Сергія Коржа богданівці зіграють з суботцівським «Хлібодаром», який у півфіналі переграв «Колоса». Фінал заплановано провести 24 серпня у селі Богданівка.

«Буревісник» (Богданівка) – «Нива» (Цибулеве) – 7:3 (3:1) (Наводничий, 8, 53, 72, 77; Постільняк, 14 (пен); Зайцев, 32; Дарьєв, 79 – Жуган В., 20 (пен); Аніцой, 56; Білоголовий, 65)
«Буревісник»: Розумяк, Паламарчук, Статінов (Свириденко, 50), Івко, Галуха, Пугач Я. (Бандурка, 81), Пугач К. (Шевцов, 70), Наводничий (Довженко Б., 78), Дарьєв (Завальнюк, 70), Постільняк (Костін, 61)
«Нива»: Нагуляк, Грабовський, Філінський, Шапошник, Жуган В., Єльник, Москаленко (Назарко О., 60), Аніцой (Шолька, 80), Білоголовий, Русін В., Герасимчук (Назарко І., 33)

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко