Головна » Легка атлетика » Легкоатлети з Кіровоградщини посіли дев’яте місце

Ukr-ch-LA-2018-06-25У Кропивницькому на командному чемпіонаті України серед дорослих та молоді з легкої атлетики відбулися змагання з естафетного бігу 4х400 метрів серед чоловіків.

У цій дисципліні Кіровоградщина була представлена двома командами серед 15-ти. Команда у складі Святослава Денисюка, Євгена Царенка, Ярослава Сердюка і Дениса Баранова у першому забігу посіли третє місце. Їх результат 3.26.13 хвилин. Посіли 9-е місце серед 15-ти команд.

Команда у складі Олександра Роздобудька, Дмитра Болюка, Ростислава Махині та Сергія Піддубного у другому забігу посіли останнє, 5-е, місце. Їх результат 3.34.50 хвилин. У загальному посіли 13-е місце серед 15-ти команд.

Нагадаємо, що сьогодні у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» стартували два чемпіонати України з легкої атлетики – командний чемпіонат України серед дорослих та молоді і чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих і молоді.