Головна » Легка атлетика » Провальний виступ легкоатлеток з Кіровоградщини в естафеті

Ukr-ch-LA-2018-06-25У Кропивницькому на командному чемпіонаті України серед дорослих та молоді з легкої атлетики відбулися змагання з естафетного бігу 4х400 метрів серед жінок.

У цій дисципліні Кіровоградщина була представлена двома командами, які бігли у першому забігу. На жаль, обидві команди посіли останні два місці у забігу. За підсумками результатів обох забігів серед 11 команд легкоатлетки з Кіровоградщини посіли останні місця – 10-е та 11-е.

Десятими стали Марія Лагно, Яна Артем’єва, Катерина Дзюбіна та Дар’я Грищенко – їх результат 4.11.09 хвилин (лідеру програли 28 секунд). Одинадцятими на цих змаганнях стали Руслана Борса, Яна Корсун, Яніна Саласенко і Олександра Горохова – їх результат 4.28.75 хвилин (лідеру програли аж 45 секунд).

Нагадаємо, що сьогодні у Кропивницькому на стадіоні «Зірка» стартували два чемпіонати України з легкої атлетики – командний чемпіонат України серед дорослих та молоді і чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих і молоді.