Головна » Інше » Кропивничанин став бронзовим призером чемпіонату України з греко-римської боротьби

greco0rums23-24 червня в  м. Черкаси відбувся дорослий чемпіонат України з греко-римської бороться. Переможці виборювали право на участь  в Чемпіонаті світу, який відбудеться у вересні в Будапешті (Угорщина), тому накал змагань був шаленим.
Наш земляк, кропивничанин Володимир Яковлєв (тренери Горбань М.А., ЗТУ Ставрінов М.Г. ), який сьогодні виступає за Дніпро, продемонстрував яскраву, технічну боротьбу та став бронзовим призером чемпіонату. На жаль за вихід в фінал, після 2-х чистих технічних перемог, він поступився більш досвіченому майстру спорту України міжнародного класу Д. Пишкову, який згодом і став чемпіоном України. Але в боротьбі за бронзу він не залишив жодних сумнівів на своє право на медаль- чисто технічно 8:0 в першому ж періоді виграв у борця з Миколаєва А. Матяша.
Yakoblev-grПершими привітали Володимира з достойною перемогою його батько Сергій Яковлєв та борці-ветерани, майстри спорту СРСР з класичної боротьби Корнюша Олександр, директор департаменту промисловості і інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації, Іванов Славік, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту міськаради Кропивницького та Малишок Валерій, директор ПП «Агрохім», які спеціально приїхали вболівати за Володимира на змагання.
Володимир Яковлєв неодноразово ставав призером офіційних чемпіонатів, але є надія, що в найближчому майбутньому він  стане не тільки чемпіоном Украіни, а і досягне успіхів на міжнародному килимі. Потенціал цього борця досить високий.


загрузка...
error: Копіювання заборонено!