Вихованці та екс-гравці у «Колосі»: підсумки сезону 2017/2018 років

LeonovЗавершився в Україні футбольний сезон 2017/2018 років. Підведемо певні підсумки виступів футболістів, які раніше виступали у складі команд з Кіровоградщини («Олександрія», Зірка», «Інгулець»), або є вихованцями футболу нашої області.

Продовжимо наш огляд. Нині переглянемо команду першої ліги – ФК «Колос» (Ковалівка).

У складі «Колоса» в сезоні 2017/2018 років грали екс-гравець кропивницької «Зірки» Віталій Гавриш, екс-гравці «Олександрії» Дмитро Леонов, Олександр Матвєєв та Андрій Сахневич, Юрій Соломка.

Віталій Гавриш провів 31 матч (2286 хвилин), в яких отримав чотири жовті картки.

Дмитро Леонов провів 20 матчів (826 хвилин), в яких забив один м’яч – 5 серпня 2017 року у ворота «Кременя» (4:1).

Олександр Матвєєв зіграв 18 матчів (1438 хвилин), в яких забив один м’яч. Це сталося 30 липня 2017 року – у ворота «Гірник-Спорту» (1:0). Отримав чотири жовті картки.

Андрій Сахневич зіграв 30 матчів (2478 хвилин). Отримав одну червону (в матчі з одеською «Жемчужиною» – 1:0) та сім жовтих карток.

Юрій Соломка зіграв 29 матчів (1586 хвилин), в яких забив чотири м’ячі – два у ворота київської «Оболонь-Бровар» (4:2), київського «Арсеналу» (1:1) та «Черкаського «Дніпра» (1:0).