Головна » Перша ліга » Вихованці та екс-гравці в ФК «Оболонь-Бровар»: підсумки сезону 2017/2018 років

GyskovЗавершився в Україні футбольний сезон 2017/2018 років. Підведемо певні підсумки виступів футболістів, які раніше виступали у складі команд з Кіровоградщини («Олександрія», Зірка», «Інгулець»), або є вихованцями футболу нашої області.

Продовжимо наш огляд. Нині переглянемо команду першої ліги – ФК «Оболонь-Бровар» (Київ).

В складі охтирської команди у нинішньому сезоні грали вихованець знам’янського футболу та екс-гравець «Олександрії» Олександр Гуськов, екс-гравець кропивницької «Зірки» Тарас Пінчук та екс-голкіпер «Зірки» Антон Ситников, який в це літнє міжсезоння залишив киян і перейшов до петрівського «Інгульця».

Олександр Гуськов зіграв 31 матч (2524 хвилини), в яких забив два м’ячі – у ворота київського «арсеналу» (1:5) та ковалівського «Колоса» (2:4).

sitnikov2Антон Ситников грав в 10 матчах, які відіграв повністю – 900 хвилин. У цих матчах отримав одну жовту картку.

Тарас Пінчук провів 24 матчі (2037 хвилин), в яких отримав три жовті картки.